Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez milyen típusú fitymaszűküle...

Ez milyen típusú fitymaszűkület? Ha egyáltalán az?

Figyelt kérdés

A saját szemszögemből fogom elmondani hogy mi van pontosan.

Merev, és nyugodt állapotban is a helyzet a következő:


Szóval a makkom aljára, ami ugye a legközelebb esik tőlem, oda letudom húzni a perem alá a fitymát ott nincs gond. Szembe vele, a fitymafékemnél is lejön pereming a fityma. Viszont oldalt, nem. Mind két oldalon a fityma rá van tapadva a makkom oldal peremére, kb. fél cm szélességben.


Ez gondolom nem normális. Mit tegyek mennyek el orvoshoz? Vagy esetleg próbálkozzak valahogy otthon? De egyébként azért félek az orvostól, mert nem szeretnék semmiféle bemetszést, vagy bármiféle körülmetélést.


Egyébként 16 éves múltam.



2018. aug. 13. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Ez un. fityma letapadás, aminek meg kellett volna oldódnia már vagy 10 évvel ezelőtt. Sebész érzéstelenítő kenőcs használata mellett nyilván pillanatok alatt megoldja.
2018. aug. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Orvoshoz kell vele fordulnod.Eddig hogyan mostad meg,ha le volt tapadva a fitymád?Jó igénytelen lehetsz,már ne is haragudj.
2018. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Te is, ha nem sikerült elolvasnod a leírást, mielőtt kommentelsz. Mondtam, hogy csak oldalt van letapadva, egy nagyon kis részen. Nyilván ott nem tudtam megmosni, de mindenhol máshol, meg igen.
2018. aug. 13. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

Ha merev állapotban felvan huzva és nem szorít, nem fáj akkor nincsn nagy gond.Probáld langyos vizben 3-4 percig huzogatni,hogy táguljon 1 hónapon keresztül.Ha igysem javul a helyzet menny el urológushoz 14-év felett egyedül is mehetsz, ha műteni kell csak szülői beleegyezéssel lehet csak.Ha nem akarod hogy körülmetéljenek nem fognak hidd el,ha bemetszést végeznek az meg nem vészes.Nekem a fitymaféket lézerrel metszették le nem fájt és teljesen be is gyógyult.ui énis nagyon paráztam :D

18/f

2018. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Azért bejáratott szerszámon onnan még tíz centit húzhatod hátra teljes kisímulásig, úgy már mosni is lehet majd. Elvileg van ilyen szteroidos kenőcs, úgy fokozatosan megoldhatod.
2018. aug. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%

Az előző topikban meg 16/F voltál #4-es kommentelő, egy harmadikban meg 17/F, ráadásul van, amelyikben azt írod, hogy "bemetszegették" meg alávarrták neked, ahogy nekem viszont tényleg! És akkor még a vizes "huzigálást" is idelököd...

Hetet-havat összehordasz minden topikban, amivel is csak összezavarod a kérdezőket! Lila f*ngod nincs mindarról, amit te leírsz! Ezért is rizikós itteni kommentekre hallgatni! Ha csak trollkodni tudsz, meg se szólalj inkább!

2018. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Különben sajnos vannak olyan szülők, akik úgyszólván nem foglalkoznak vele. Mert a gyerek úgy is rájön magától. Csak sajnos sok fiatal nem mer kérdezni és lépni sem. Így nem kell rögtön ilyen módon rátámadni. Már az is haladás, hogy itt érdeklődik és tenni akar ellene.
2018. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!