Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mitől lehet az, hogy a hímvess...

Mitől lehet az, hogy a hímvesszőmön apróbb seb szerű, sárgás tetejű dolgok vannak?

Figyelt kérdés

A történet úgy kezdődött , hogy a barátnőm épp menstruált és nem sexeltünk ,csak 69eztünk ! Már a 69 alatt éreztem hogy kicsit érzékenyebb a péniszemen a bőr ,mikor végeztünk elmentem wcre láttam hogy van rajta egy apró piros folt ..nem tulajdonítattam nagy jelentőséget gondoltam biztos picit felsértette.. másnap ilyen seb szerüvé alakult sárgás volt a teteje, nyomkodtam azt hittem pattanás de nem jött belőle semmi .. bekentem bepantennel aztán elmentünk egy gyógyfürdőbe.. onnantól számítva napi szinten egyel több seb lett és már a makkom alján is volt! A kérdésem lehetett ez?


Előzmények : sose éltem nemi életet óvszer nélkül ,kivéve az orális sexet

A barátnőm nem váltogatja a partnereit sűrün . Mielött mi összejöttünk fél éve már nem volt sexuális kapcsolata

4hónapja vagyunk együtt és sose volt ilyenre példa hogy lett volna valami a péniszemen

A barátnőmmel egyszer még lefeküdtem úgy hogy már volt 2 seb , de rajta nem alakult ki semmi

Érdekesség: ezzel egyidejüleg az ajkam belsején kialakult egy fehér hólyag illetve a nyelvem alatt



#Pénisz-sex-szex
2018. aug. 16. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Herpesz :( Nekem is szokott lenni. Hol a számon,hol a peniszemen.
2018. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mitől van ez ?
2018. aug. 16. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Herpesz lesz. Okozhatja HSV1 vagy HSV2 (Herpes Simplex vírus 1 és 2). Régen úgy volt, hogy az 1-es típusú főleg felül, azaz ajakon, orron, torokban jelent meg, a 2-es pedig ment a genitáliákra. Csak a szexuális szokások megváltozása miatt tulajdonképpen már mindkét típus kerülhet ide is, oda is. Nem kell ahhoz a barátnődnek megcsalnia, hogy összeszedje, tulajdonképpen herpeszfertőzésen a lakosság kb. 80%-a már gyerekkorában átesik, anélkül, hogy tünetek alakulnának ki, konkrétan bárhol el tudod kapni, nagyon könnyen fertőz. Alattomos kis vírus, mert "eltárolódik" a testedben, és bármikor előjöhet, stresszre, UV sugárzásra stb. Vagy a barátnőd fertőzte meg a szájával a péniszedet, vagy rajtad jött ki először, ő meg elkapta. Acyclovir kenőcsöt vegyetek :) 1 hét alatt elmúlik.
2018. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost! Jobban jársz, mint az otthoni praktikákkal.
2018. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!