Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hosszúkás, vékony valami a...

Hosszúkás, vékony valami a herén mi lehet?

Figyelt kérdés

Megijedtem kissé, mikor kitapintottam. Nem tűnik gömszerűnek, inkább hosszúkás, vékony és mintha oldalról indulna a tetejéig. Azért vizsgáltam meg magam, mert hétfőn nagyon fájt a bal herém, de azóta napról napra enyhült, mára szinte teljesen megszűnt. Valószínűleg a megeröltetés és a szűk alsó okozta egyszerre.


23/F


2018. aug. 17. 16:09
 1/8 A kérdező kommentje:
A teteje és az alja még kicsit érzékeny, ha a combomhoz ér egy bizonyos ponton hirtelen.
2018. aug. 17. 16:14
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

le kell vágni


mindkettőn van?

szőr vagy esetleg mellékhere?

2018. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Hát visszajöttél, kisfijam? Már aggódtam, hogy elvitt a hererák! Az a hosszú izé alighanem horgasfejű galandféreg, ami a bélcsatornából véletlenül a herezacskódba tévedt. Nem gond, de kövesd az útját!


Izgalommal várom további tudósításaidat heréd aktuális állapotáról!

2018. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak a bal van meg már így is, ezért is félek. Szőr nincs.
2018. aug. 17. 16:19
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért olvasod, ha nem érdekel? De az is egy dolog, hogy olvasod így, na dehogy egésznap arra vársz, hogy ismeretlen embereket oltogass... Ha engem nem érdekel valami, akkor tovább görgetek.
2018. aug. 17. 16:21
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

#3as


Adom 😂

2018. aug. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó idő van ti meg egésznap itt lapultok arra várva, hogy valakit elkezdjetek oltogatni. Rúgjatol bele a földön fekvő emberbe... Ha nem tudsz segíteni, akkor görgess tovább!


Csak azt kívánom, hogy minimum annyira legyetek kétségbeesettek, mint amennyire én és veletek is ezt csinálják...

2018. aug. 17. 16:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Neten ha nézel a heréről képeket, akkor látod, hogy az ondóvezeték meg mellékhere meg ezek azok. Szerintem, de csak tipp.
2018. aug. 18. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!