Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A merevedés minősége függhet...

A merevedés minősége függhet attól, hogy a partner akivel vagyok milyen szexuális pózban helyezkedik el? (Példák, lent)

Figyelt kérdés

Pl: számomra csak az a szexuálisan izgató, ha a partner akivel vagyok háttal van nekem. Ilyenkor a merevedésem is eléri a maximumát, meg minőségében is megfelelő.


De ha arra kértek eddig, hogy én legyek alul (rendszerint csökkent az izgatottságom + a merevedés is csak olyan 70-80%-os volt.) Ilyen fekvésben rendszerint a kielégülés sem ment, csak akkor ha visszatértünk az én vagyok hátul ő meg előttem figurára.


Fogalmam sincs, hogy a testemet miért csak ez ,,hozza lázba''. Valakinek van/ volt hasonló? Megoldás?


köszi


2018. aug. 18. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt ez nagyon fejben dől el és valamiért számodra ez vonzóbb. Lehet mert jól fest hátulról a párod. :D

Viszont tényeket tekintve szerintem a férfiak többsége rosszabbul szerepel, ha ő van alul és "lovagolnak" rajta, mégpedig a véráramlás miatt. Ha pl fekszel és felemeled a lábad, akkor több vér áramlik a fejedbe, törzsedbe és kevesebb a lábadba, szerintem ugyanez van a pénisszel is ilyenkor.

A másik ami még lehet szerintem (mert ez nekem is így van), hogy mivel ebben a pózban inkább a nő mozog és nem mi, ez is csökkenti az aktivitást, továbbá...őszintén hány nő tud jól lovagolni? Egyel sem találkoztam még.

Továbba ez a "kutya" póz amit írsz azért eléggé kényelmes is a férfiak számára, nekem is ez a kedvencem. Kíváncsi lennék mások (nem kamusok) hogyan érzik ezt.

2018. aug. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, jó tudni, hogy akkor ez akkor normális. De gondolom vannak férfiak akiknek mindegy milyen pózban van a partnere ugyanolyan '' jók''. Jó nekik..
2018. aug. 18. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem a férfi irányit,ez vissza hathat a szexuális izgalomra ,ez által a merevedésre is .

Az állati világban semmi sincs a nyőstényre bízva .

2018. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!