Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Egy 21 éves fiúnak jót tesz a...

Egy 21 éves fiúnak jót tesz a cukor megvonása?

Figyelt kérdés

Körülbelül 2 hete leszoktam mindenféle édességről amit előtte naponta bevittem (üdítő, sütik, csokik) . Az oka az volt hogy egészségesen szeretnék élni és a cukorról sok negatívumot olvastam. Ám eddig szinte semmi pozitívumát nem érzem a dolognak, sőt fogytam 4 kg-t pedig fogyni egyátalán nem akartam. (Rendesen eszem egyébként)

Érdemes folytatni ezt a diétát így?


2018. aug. 19. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
A cukor megvonása nemcsak 21 éves fiúnak tesz jót, habár ezt azonnal nem is érzed.
2018. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
85%
Ez egy jó irány amúgy, de magát a kalóriát másból be kell vinned. Persze, hogy fogysz, hiszen ezek az anyagok csak lerakódnak a szervezetedben, de ne izgulj, mert ez a fogyás megáll egy szinten majd.
2018. aug. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen nem kell megvonni.

Lehet enni időnként csokit, sütit. Üdítőt is lehet inni alkalmanként.

De arról valóban jó leszokni, hogy ezeket napi rendszerességgel tedd.

Ha fogytál, akkor biztosan sokat fogyasztottál ezekből, azért ment le most pár kiló.

2018. aug. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Egy normálisan műkődő szervezettől megvonni,inkább káros ,fiatal korban .

Kicsit félre tájékoztattak .

Mást még nem akarsz megvonni magadtól ?

Mert az is viszi ám a calóriákat lefelé.

2018. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad teljesen a cukrot megvonni, bizonyos mennyiség abból is kell. Egyszer én is nyírfa cukorra álltam át, hogy az éhomi kissé emelkedett cukrom rendbe hozzam, de nagyon lefogytam én is, pedig hízni szeretnék. Visszaálltam kevés cukorra, de sajnos csak a fele súlyt tudtam visszaszedni.
2018. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A "cukor megvonása", azaz a gyors (vagy egyszerű) szénhidrátok elhagyása egy lépés az egészséges életmód felé. Ezek legfeljebb csak intenzív súlyzós edzés után elfogadhatóak, normál napi életvitel esetén szükségtelenek és károsak.

Az így kiesett kalóriamennyiséget másból kell bevinni (lassú szénhidrátok, fehérjedús ételek).

2018. aug. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!