Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herefájdalom után influenza...

Herefájdalom után influenza tünetek?

Figyelt kérdés

Belefájdult pár napja a bal herémbe (azt hiszem múlt hétfőn), ami napról napra enyhült. Betudtam a megerőltetésnek, mivel sokat sétáltam, sokat álltam, fociztam stb. Néha-néha még éreztem tompa alhasi fájdalmat, vagy belefájdult, de egyre ritkábban.


Aztán tegnap óta az influenza tüneteit érzem. Ezidáig semmi tünet nem járult a herefájdalom mellé. Most kissé gyenge vagyok (igaz, nem is aludtam eleget), kicsit hányingerem van, bár fel is vagyok puffadva most. Nyilalló, kis fájdalmak főleg végtagokban, mint amikor hirtelen elkap az influenza, kissé rossz közérzet. Nagyon enyhe, sokszor elmúló torokfájdalom (a herefájdalom előtt fájt picit a torkom és sokat tüsszentettem). Lázat nem éreztem. Este, amikor hűvösebb volt, kicsit fáztam, enyhe hidegrázás. 21 fok volt kb. a szobában, én pedig rövidnadrágban és pólóban voltam. Az ablak bezárásával megszűnt a fázás.


A bölcsesség fogam is elkezdett fájni, elsőnek a bal oldalon alul egy kicsit, az elmúlt, most viszont a jobb oldalon alul, de ott nagyon fájt, most kezdett szűnni.


Volt egy kisebb hasmenés is, ami múlóban van.


A héten 99%, hogy elmegyek orvoshoz, de addig szeretnék kicsit megnyugodni...



2018. aug. 21. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

A véletlenek játéka nagy valószínűséggel.


Pihenj, egyél egészségesen, aludj sokat, igyál sokat!

2018. aug. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet jelentősége, amikor orvoshoz fordultam ilyen tünetekkel, első kérdés volt: "láz is jelentkezett -e".
2018. aug. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most az lesz, lefekszem és megpróbálom kipihenni magam.


És neked mi volt a bajod 2-es válaszoló, ha megkérdezhetem? :)

2018. aug. 21. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem mellékhere-gyulladás, de a lázra is rákérdeztek.

Minél előbb menj el urológushoz.

2018. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóltam a szüleimnek, holnap reggel elvisznek az orvoshoz. Szerintetek későn szóltam? Azért vártam, mert szinte teljesen elmúlt a fájdalom, de inkább megnézetem.
2018. aug. 21. 15:39
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Megvizsgált, semmi különös. Vagy elszorította az alsó vagy valami ilyesmi. Jegelnem kell.
2018. aug. 22. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!