Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehet többször magömlés, ha...

Lehet többször magömlés, ha már volt? Vagy mitől történhet ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén fogalmaztam, de elég érdekes ami velem történt. Nos arra keltem fel egyik éjjel álmomból, hogy ugymond elelveztem es azt hittem csak egy hülye álom, de nem tényleg így volt a nadrágom nem csalt. Ilyen történhet magától közbeavatkozás nélkül?? Elég ijesztő..

2018. aug. 23. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, éjszakai magömlés a serdülőkortól bármikor előfordulhat. Rendszeres maszturbáció vagy nemi élet mellett kevesebb rá az esély, de így is megtörténhet.
2018. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet ilyen, megoldás lehet a rendszeres nemi élet vagy ha még fiatal/gyerek vagy akkor a "matyizás".
2018. aug. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos elő fog még ilyen fordulni. Nekem volt olyan is, hogy este 10 óra körül maszturbáltam, és el is élveztem mégis éjjel 1 körül volt egy erotikus álmom amiben szexeltem, és amikor az álombéli szexnél éreztem, hogy jön az elélvezés felébredtem és tényleg magömlésem volt. Tehát készülj rá, hogy lesz még ilyen ami mellesleg teljesen természetes dolog.
2018. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
Inkább csak ne nagyon matyizz. Utána meg majd a következő kérdésed az lesz, hogy miért mész el 5 perc alatt meg miért nem élvezed a partnered...
2018. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sokat segítettetek!
2018. nov. 13. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!