Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Akadozó szakaszos vizelési...

Akadozó szakaszos vizelési problémám van, nem prosztata probléma, nem fertőzés. Valakinek volt hasonló és ha volt, hogyan oldódott meg?

Figyelt kérdés

Pár éve már gondom van a vizeléssel és az utóbbi kb fél évben romlott a helyzet.

Nem ürül ki teljesen a hólyagom, érzem, hogy még kell, és apránként 20mp-1perc-enként csordogál, van úgy, hogy emiatt akár fél órát is a wc-én vagyok (előtte ez a probléma maximum 3-5 perc wc-ben tartózkodást okozott) mire egy csurgás után végre azt érzem, hogy na mostmár végeztem, nem lesz több.

Urológusnál jártam, mindent rendben talált. (előtte sokáig szedtem a prosztamolt, nem javult a helyzet, gyanus is volt, hogy 32 évesen még nem a prosztatámmal lehet a gond, mint ahogy az orvosi vizsgálat is megállapította).

Az urulógus továbbküldött a nemibeteg gondozóba, ahol azt mondta az orvos, hogy amilyen betegségekre, fertőzésekre ők megvizsgálják a vett mintákat, azoknak egyiknek sem tünete az én panaszom (Mivel az elmult 11 évben egyetlen partnerem volt a többi lehetséges betegséget is kizártam).

Valakinek volt vagy van ilyen panasza? Ha megoldódott akkor hogyan?

Szeretnék végre megszabadulni ettől a problémától, mert nem állapot, hogy fél órát vagyok a wc-n egy vizelés miatt és az orvosok sem találnak semmit ami indokolná.



2018. aug. 23. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy mentális probléma?
2018. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orvos is tévedhet.Vizsgáltasd meg magad másik orvossal .

Ez olyan,mintha nem vennének komolyan .

2018. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mentális probléma lehet.

Ugyanis ez az egész évekkel ezelőtt kezdődött nálam amikor egy olyan munkám volt ami nagyon dúrván lestresszelt, akkor kezdődött a probléma, de mint ahogy írtam is, nem volt ennyire súlyos, úgy voltam vele, hogy elmúlik idővel.

Már egy jó ideje nagyon minimális a stressz az életemben, munkahelyi gondjaim sincsenek, mégis csak súlyosbodott a probléma.

2018. aug. 23. 23:13
 4/4 Autoimmun ***** válasza:

Szia.

Stresszre én nem tudok egyáltalán vizelni. Köz wc szinte kizárt nálam. Talán nálad máshogy jelentkezik.

Volt bármikor nemibetegséged? És ne haragudj a kérdésért, de megbízol a partneredben? STD kórok ha esetleg volt valamid, az okozhatott húgycsődeformitást, szűkületet is bár a legegyszerűbb magyarázat a prostata gyulladása, ami idült is lehet és észre sem veszik sokszor.

2020. nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!