Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A makkom vonalát (középen,...

A makkom vonalát (középen, alul) összeköti egy ínszerű fehér kötél féleség. Félek hogy akármelyik pillanatban elszakadhat! Ez a fitymafék?

Figyelt kérdés

Merevedett állapotban nem tudom teljesen a makkom végéig felhúzni a bőrt,de ettől eddig nem tartottam mert barátaimnál is hasonló a helyzet(merevedett állapotban kb 3=4 makk,fél mereveddett vagy sima állapotban teljesen fel tudom húzni.


Emellett fordyce pöttyös a péniszem,és azóta hogy felfigyeltem a fentebb említett ín szerű cuccra megjelent egy kicsit(1 centi kb hosszu) csikban a makkom alatti árokban is.


Tudnátok valami itthoni kezelés ajánlani,vagy fordulja orvoshoz?egyáltalán szükséges akármin is izgulnom,illetve mennyire súlyos a baj?


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2018. aug. 27. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Ez így tökéletes, ahogy leírtad.
2018. aug. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen valószínű hogy rövid a fitymafék.Urológus megoldja, addig vigyázz vele mert beszakadhat ami szar érzés és jól is vérzik akkor.
2018. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 17 éves vagyok és nem szeretném bevonni a szüleimet ha lehetséges...Várjak amíg 18 leszek,és utána urulógus megcsinálja?Vagy 18 előtt is?

Esetleg még annyi hogy a műtét után mennyire lehet mozogni(hazajutni)?

2018. szept. 16. 13:18
 4/5 anonim válasza:
17 éveseknek is megcsinálják. Haza tudsz utána menni egyből. Ez nem igazi műtét csak egy picit bevágja a fékedet hogy hosszabb legyen. Utána meg sem fog látszani. Ne aggódj. Mindenképpen menj orvoshoz mert ha szex közben szakad el az elég fájdalmas.
2018. szept. 22. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Még annyit szeretnék tudni hogy ehhez mennyire kell szulői beleegyezés,tudom hogy gyerekes,de ha lehet inkább minél kevésbé szeretném hogy szüleim tudják...
2018. okt. 3. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!