Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Segítség! A fitymámon apró...

Segítség! A fitymámon apró fehér foltok, miteszerhez hasonlító pontok vannak. Mi lehet ez? 16 éves és szűz vagyok (emiatt gondolom nem nemi betegség). Orvoshoz nem nagyon szeretnék menni. Viszket, és vizelés után égető.

Figyelt kérdés
Ha kell privátban képet küldök. Előre is köszi a segítséget!

2018. aug. 31. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

Attól még fertőzést összeszedhettél.

Irány az urológus.

2018. aug. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Azért nem kell egyből bepánikolni. A viszketésnek száz oka lehet, lehet nincs is összefüggésben a fehér pontokkal. Keress rá a fordyce foltokra, nézd meg mennyire hasonlít azokra.
2018. aug. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már néztem,nem nagyon hasonlít. Inkabb valami más típusú. és ezek mellett még megfeszült a bőröm is és kirepedezett.

Ha esetleg bőrgyógyász szakorvos látná, megköszönném, hogy ír.

2018. aug. 31. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig muszaj lesz elmenned orvoshoz, meghozza minel hamarabb. Urologiara vagy bor- es nemibeteg gondozoba menj, beutalo nem kell haziorvostol. Es nyugi, az orvos ennel sokkal durvabb dolgokat is latott, emiatt ne parazz, ha csak ez tart vissza.
2018. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A fordyce foltra (péniszen vannak pici pattanáshoz hasonló mirigyek) és a pearly peanly papulesre (makkon vannak pattanáshoz hasonló fehér pöttyök) keress rá.Egyik se nemi betegség,hanem esztétikai hiba.Sok férfinak van és kamaszkorban vagy fiatal felnőtt korban jelenik meg.Ha ezek közül valamelyikről lenne szó nem kell semmit se tenni ha nem zavar.Ha zavar akkor meg urológushoz kell menni(14 éves kortól egyedül,beutaló nélkül lehet menni)ő megnézi és majd tovább küld(valószìnűleg sebészhez) ahol lézerrel eltávolítják
2018. szept. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2018. szept. 1. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 sem a Fordyce, sem a PPP nem okoz ego erzest.
2018. szept. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én csak nővér vagyok, de hidd el, sokmindent láttam. Ha küldesz képet, talán tudok segíteni
2018. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fordyce foltnak hangzik,ami nem betegség,hanem esztétikai hiba,sok férfinak van.Ha nem zavar nem kell tenned semmit,ha zavar menj el urológushoz(beutaló nem kell,14 éves kortól lehet egyedül menni,jobb időpontot kérni),ő majd segít a teendőkben,mert ezt csak lézerrel lehet eltűntetni
2019. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!