Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért fájhat az egyik heregolyom?

Miért fájhat az egyik heregolyom?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves vagyok, az elmult 2 napban néha néha, napi kb 3x elkezd fájni a jobb herem, mi okozhatja ezt? Volt heresérvem de az vagy 10 éve. Ugy látom mintha a golyo nagyobb lenne a balhoz képest. Mi lehet ez? Meddig várjak hatha elmul mielott orvoshoz fordulok?
2018. szept. 5. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
masztizni szoktál?
2018. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, sokat, ilyen akkor volt amikor sok ideig nem tudtam és felhalmozodott. de most nem lehet ez vagy nem tudom
2018. szept. 5. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Heresérved volt vagy az egyik heréd nem szállt le? Utóbbi esetben előfordul, hogy a le nem szállt here fejlődésben visszamarad a másiktól, ezért is kisebb. Nálam ugyanez van.
2018. szept. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
A here sérv nem arról szól,hogy nem száll le már csecsemő korban . Egyébként a herék nem egyforma nagyok,már alapból sem .Nem csak a herék,de egyik páros szervünk,testrészünk sem .
2018. szept. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, kicsit lejebb van a jobb. De nem hinnem hogy sérv, nem is emeltem semmit meg eddig se volt semmi. Lehet eddig is nagyobb volt az egyik, csak nem figyeltem mert nem fájt
2018. szept. 5. 20:09
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az egyik here mindig nagyobb és lejjebb van. Ez normális. A fájdalom akkor nem normális ha folyamatos. Akkor orvoshoz fordulj. A hereserv az amikor a belek a herezacskóba lecsúsznak. Az látható szabad szemmel és tapintható is, illetve folyamatos fájdalmat okoz. Műteni kell.
2018. szept. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
heresérv miatt és mert nő , szerintem nincs gond
2018. szept. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy sima gyulladás is okozhat fájdalmat. De ha ilyesmit tapasztalsz, nézesd meg urológussal! Nincs értelme várni.
2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!