Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon enyhe fitymaszűkület. (? )

Nagyon enyhe fitymaszűkület. (? )

Figyelt kérdés
Nyugalmi állaptba teljesen hátra tudom húzni és még tovább is. Merev állapotban is teljesen hátrajön, de nem tudom hátrébbhúzni, hogy kisimuljon, hanem meggyűrődik a makkom alatt. Ilyen minimális szűkületre van valami házi praktika? Vagy mindenképpen doki? Pár napja lettem 16 éves.

2018. szept. 8. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem szűkület, hiszen le tudod húzni a makkodról.
2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Az orvos betudja metszeni és bevarni, kilehet birni, de nem kellemes. próbáld meg lankadtak hátrahuzva hordani mereven pedig egyre hátrább húzni, ki fog az nyúlni de kell rá egy pár év, de ha biztosra mennél menj orvoshoz, kérd ki a véleményét, én 17 évesen mentem el, nem ciki.
2018. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Ugyan ez a helyzet velem is, 16 és fél vagyok!:)

1-2 éve vettem én is ezt észre, azóta elmondhatom javult egy kicsit a helyzet, szóval remélem előbb vagy utóbb abba marad ez a kicsike probléma!

2018. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ez így mennyire használható? Ebből lehet baj? Vagy csak a durvább szűkületeknél van jelen a sérülés valószìnűsége?
2018. szept. 8. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, nyugodtan használhatod így is!
2018. szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Inkább a fitymafék lehet rövid (a húgycső nyílása alatt rögzíti a fitymát). Ilyenkor erektált állapotban kissé el is húzza a makk végét az eredeti helyzetből. Az ilyen hímvessző is normálisan működik, legfeljebb heves akciónál kissé berepedhet a fék (enyhe vérzés mellett), de a gyakorlatból derül ki, hogy érdemes-e sebészileg beavatkozni.
2018. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
ez nem fitymaszűkület, mert le tudod húzni merev állapotban a makk alá, hanem fitymatúltengésnek hívják, amikor a nagyobb fityma miatt gyűrődik a makk alatt
2018. szept. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!