Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek? A péniszemnél a...

Mit tegyek? A péniszemnél a makknál ahol a pereme van egy kicsit mintha megduzzadt volna körülötte és fehér pöttyök vannak végig körülötte és ha végig huzom a kezem rajta akkor érzem hogy recés és fáj...

Figyelt kérdés

De viszont megvan már fél éve és nem viszket,még terjedni se terjed csak ha hozzáérek,akkor fáj...Vajon ez mi lehet?

Semmiképen se akarok menni Urulógushoz adigg amig kinem derül hogy lehet hogy ártalmatlan...

Köszönöm a válaszokat!


2008. nov. 4. 02:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ezek lehetnek ártalmatlan faggyúmirigyek, de gombás fertőzés is lehet. Látatlanban nem lehet eldönteni. Keress fel egy orvost, vagy küldj az elváltozásról képet az e-mail címemre!


Üdv: dr. Szalai Krisztián

2008. nov. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak nem normálisak!

Ha fáj akkor nyilván hogy valamit jelez a szervezeted és kezelni kell.. lehet csak faggyúmirigy, de ha így fáj akkor később fájhat jobban, kellemetlen lesz a szex, nem lesz párkapcsolatod, legalábbis emiatt tuti nem tartós..és nem lesz gyereked, mert majd nem tudsz csinálni..

Nem akarlak bántani, nem is tudom mennyi idős vagy, de mi nők évente széttesszük a lábunkat egy orvosnak, hogy ne forduljon elő probléma..sőt ha van valami akkor havonta kell mennünk.

Egyszer kell elmenni a háziorvosodhoz, hogy ez van utaljon be és ott majd megmutatod..kezelik és boldogan élhetsz!

Ha nem akkor fonnyadt depressziós és gátlásokkal teli vénember leszel majd és átkozod magad, hogy nem mentél el orvoshoz..ha egyáltalán megöregszel.

Elnézést ha durvavoltam, de mi van ha nem zőképességi vizsgálatra kellene menned..hát én tudom ..nem mennél és a barátnőd-feleséged simán elhagyna, mert ha véletlen nem lenne gyereketek őt hibáztatnád..

Egy ilyen dolog miatt súlyos egyéb lelki betegséged lehet..ezt előzd meg!

2008. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!