Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem merem hátrahúzni a fitymát...

Nem merem hátrahúzni a fitymát! Feléig lehúzom, de tovább nem merem, mert érzékeny a makkom, és félek, hogy nem tudom visszahúzni. Szerintetek hogyan próbálkozzak, vagy forduljak szakemberhez?

Figyelt kérdés

2018. szept. 12. 17:16
 1/10 anonim válasza:
50%
Urológus segíthet.
2018. szept. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát ha amúgy nincs (komoly) szűkületed, fölöslegesen kelted a feszkót.
2018. szept. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

A makkod? A fitymád feszül és az nem is fáj? érdekes...

Ez részleges fitymaszűkület gyanús, de túl sokat nem írtál. Nekem is az volt én fájdalmasan tudtam hátrahúzni és vissza már nem ment. Illetve én nem is akartam hátrahúzni, csak egy pont után magától hátrament, ami ugye fájt is. Azért nem tettem, mert én nekem fel sem merült, hogy maszturbálok, ugye az bűnös dolog... Aztán olyan 16 voltam mikor már muszáj volt, az éjszakai dolgok miatt. Én se tudtam, hogy vágjak így bele. Elkezdtem csinálni, nagyon fájt is és nem ment könnyen. Aztán pár alkalom után kitágult és abbamaradt. Azóta ugyan úgy működik mint másnak, ma már 30 elmúltam. De nekem nem volt olyan vészes szűkületem. Akinek komolyabb, azon csak orvos segíthet.

2018. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Előző, sehol nem írja hogy feszül, hanem hogy nem meri lehúzni, mert érzékeny neki! Értelmezd rendesen amit írt! Részleges fitymaszűkület meg nem létezik, csak részleges körülmetélés!Amire te gondolsz az a relatív fitymaszűkület lehet (olvass utána!), de ennyiből nem derül ki sok a kérdező problémájáról!
2018. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Hogy érted azt hogy érzékeny?Fáj ha hátrahúzod mert annyira feszül?(Mert az szűkület lehet).Ha kicsit több infót írsz többet tudnánk segíteni.
2018. szept. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Te tanuld meg értelmezni! Olvasd már utána, hogy félek nem tudom visszahúzni! Vajon miért? Mert annyira szűk, talán azért. Részleges nem létezik... A fitymaszűkületnek több árnyalata van, van amelyik nem annyira szűk és nem kell hozzá orvosi beavatkozás. Gyakorlattal, illetve felírnak krémeket kezelhető. Te pedig ennek olvass utána okoska!
2018. szept. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%

Nézz már utána, ne velem veszekedj, ha már nem vagy képben 65%-os! Még mindig nem azt írja, hogy nem tudja, hanem hogy fél, hogy nem tudja. Tessék, a bizonyíték:

">>>>>Nem merem hátrahúzni a fitymát! <<<<<< Feléig lehúzom, >>>>>de tovább nem merem, <<<<< mert érzékeny a makkom, és >>>>>félek, hogy nem tudom visszahúzni. <<<<< Szerintetek hogyan próbálkozzak, vagy forduljak szakemberhez?"


A gyengébbek kedvéért >>>>> kiemeltem <<<<< az erről szóló részt. Szóval szerintem ezek alapján inkább megköszönhetnéd a kiigazítást, kedves előző. Miért visszavagdalkozol, ahelyett hogy megtennéd, amit amúgy is alapból kellett volna? Érvelj ha valamit úgy érzed jobban tudsz másoknál, én is ezt tettem most az imént. Ebben is...


"Részleges nem létezik... A fitymaszűkületnek több árnyalata van, van amelyik nem annyira szűk és nem kell hozzá orvosi beavatkozás. Gyakorlattal, illetve felírnak krémeket kezelhető."


Így van, azt is leírtam, hogy amire te gondolsz az a relatív fitymaszűkület lehet, erre elkezdesz hiszteriázni. Erre a viselkedésre inkább nem írok semmit magáért beszél. Mindenesetre úgy érzem ezek után, hogy nem én tévedtem.


Ami igaz nem az enyém hanem egyik ismerősömé, de tapasztalat,hogy gyakorlattal meg krémekkel lehet javítani rajta, de 100%-ban meg nem lehet oldani a fitymaszűkületet, ezt nekem szakember magyarázta el részletesen, igaz mindenmost nekem se jut az eszembe. Nekem is volt fitymaszűkületem, súlyos, és a nyújtás nem segitett volna. Ismerősömnél enyhe volt és egy ideig segített, de aztáb visszább szűkült idővel, nem annyira, amennyire volt, de visszább szűkült. Megint nyújtotta és megint visszább szűkült, de a lényeg hogy teljesen sose oldódott meg neki és előbb utóbb besokallt! De szerencsére nem kellett őt se körülmetélni azonban szerencsére, elég volt neki is az ami nekem is volt, egy bemetszés meg egy fékalávarrás! És teljesen jó megoldás mindkettő, csak orvosok nem szivesen meg aztán nem is valami jól csinálják úgy hirlik, én még örülök mert nekem szép lett, mert aki csinálta az nagyon jó és igényes munkát végzett nem is drágán. A makkérzékenységem meg idővel csökkent.

Neked volt fitymaszűkületed 65%-os?

2018. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Értelmezd már azt a részt ÚJRA, hogy félek nem tudom visszahúzni! Mitől ne tudná akkor szerinted? Erre válaszoljál már!
2018. szept. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%
Amúgy igen volt és a bátyámnak is. Szerintem a te hosszas rinyád a hisztériázás
2018. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

"félek, hogy(!) nem tudom visszahúzni" ...azaz attól fél, hogyha lehúzza, nem tudná visszahúzni mármint a makkra. Ettől fél, nem az a gondja, hogy nem tudná lehúzni a makk alá, hanem hogy visszatolni a makkra! Mert félig lehúzza, tovább meg fél, de attól még az nem képtelenség, csak nem meri! Arról nem ír semmit hogy lehúzta volna tökig és nem tudta, csak nem merte!

Szerintem így értendő. Ennyire hogy nem megy a szövegértés 65%-os?

És még mindig nem érvelted meg a saját okosságaidat, míg én ezt magamtól tettem meg. Ezzel a viselkedéssel meg nem segítesz a kérdezőnek, de magadat minősítetted. Nem erölködni kell, hanem hogy támaszd alá, amit állítasz, különben humbuk amit írsz, és csak összezavarsz vele másokat!

2018. szept. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!