Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Relativ vagy ez még nem is...

Gentlemen14 kérdése:

Relativ vagy ez még nem is számít fitymaszűkületnek?

Figyelt kérdés

Első sorban 23 éves vagyok. Lankadt állapotban szépen hátra megy a bőr a makkon, merevedéskor is hátra megy de mint ha kicsit megszorulna a makk mögött egy picit nehezebben jön előre főleg ha száraz állapotban van a makk, hál Istennek fájdalmat sem érzékelek..de erjekció idején a makk jobban megduzzad és olyankor feszülést érzékelek fájdalmat nem. Az nyilván való számomra is hogy ez nem lehet abszolút fitymaszűkület esetleg relativ.

Örülnék minden hasznos válasznak!



2018. szept. 13. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól látod ez valószínűleg részleges, kismértékű szűkület lehet, akkor van baj ha feszül annyira hogy bereped,mert gyógyul ugyan de minden heggel szűkebb lesz.
2018. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs részleges fitymaszűkület. Relatív fitymaszűkület van vagy abszolút fitymaszűkület.


Látatlanban pedig akárki akármit mondhat, semmi értelme, főleg hogy nem orvosok vagy szakértők mondják. Pedig inkább hozzáértőkkel kellene konzultálnod, illetve velük megnézetned, kérdező!

2018. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszolóhoz szólnék. Mit értesz az alatt hogy bereped? Illetve hogy minden heggel egyre szűkebb lesz?

Második válaszoló: A relatív fityma szűkület beavatkozás nélkül is kezelhető? Örülnék neki ha nem kellene a körbemetélés mellett dönteni, mert olvasgattam és az jött le hogy minden orvos azt ajánlja..de pedig sok esetben volna más megoldás is!

2018. okt. 28. 00:05
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit értesz az alatt hogy bereped? Illetve hogy minden heggel egyre szűkebb lesz?"

Szerintem ő is azt érti alatta, hogyha nem szakszerűen vagy inkább óvatlanul, sajátos módon, vagy durván csinálod vagy akár hirtelen meghúzod, azzal megsérülhet a fitymád, és amikor összegyógyul már nem lesz soha többé olyan mint volt hanem rosszabb lesz, mert jobban beszűkül akkor meg már inkább sose nyúltál volna hozzá!


"A relatív fityma szűkület beavatkozás nélkül is kezelhető? Örülnék neki ha nem kellene a körbemetélés mellett dönteni, mert olvasgattam és az jött le hogy minden orvos azt ajánlja..de pedig sok esetben volna más megoldás is!"

Az egy dolog hogy minden orvos mit ajánl, én elsőre nem urológushoz mennék így utólag tanulságául a tapasztalataimnak. Beavatkozás nélkül nem oldható meg semmilyen fitymaszűkület 100%-ig, ezt aki nekem segített részletesen le is rajzolta meg el is magyarázta miért nem.

De egy beavatkozás nem csak körülmetélés lehet, lehet az más is, például amivel nekem csinálták meg az egy fékalávarrás és egy bemetszés. És ügyes szakember csinálta meg és nagyon szép lett!:D Semmi nyoma nem maradt, csak ahhoz, hogy ezt te is elérd ahhoz szakítanod kell a közhelyes sztereotipiákkal és nem az urológust kellene elsőnek felkeresni!

2018. okt. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!