Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi ez a hulye erzes?

Mi ez a hulye erzes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan ket napja a peniszemen belul olyan erzesem van mintha folymaatosan wc-re kellene mennem. Mintha pisiles utan meg mindig maradna ott folyadek es iritalna. Nem tudom mihez hasonlitsni sz erzest.

Nem folyik a peniszembol semmi, nem szur a vizeles, nincsen semmi fajdalmam.


Mi lehet ez?



2018. szept. 16. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem fáztál fel?
2018. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ex-völegényemnél volt ilyen, és kiderült heregyulladása volt..szóval irány a doki.
2018. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy heregyulladas, mert nem kovet egesz nap fajdalom se semmi. Kizarolag csak ez az erzes mintha maradna meg vizelet a csoben..
2018. szept. 16. 12:53
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Én nő vagyok, úgy hogy a többiről nem tudok nyilatkozni..de ilyen érzése volt, mint amiről te írsz..
2018. szept. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Húgyúti fertőzés, gyulladás, prosztatagyulladás... háziorvos
2018. szept. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Közben érzem magamon, hogy megvagyok fázva. Hugyúti fertőzé nem lehet, nincsen folyásom és semmi szúrás nincsen.


Különben 20 éves sportoló fiú vagyok.

2018. szept. 16. 13:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy vizeletvizsgálat, ha a húgycső , sőt a húgyvezeték nyálkahártyáját felsérti pl. egy távozó kis (akár rizsszemnyi) vesekő, akkor is lehet folyamatos vizelési inger, ami a vezeték alsó szakaszaira koncentrálódik. Mindenesetre addig is igyál sokat (napi 2-3 liter), lehetőleg teát (esetleg vizelethajtó teakeveréket). Kedvező esetben a centrifugált vizelet üledékében mikroszkóp alatt ki lehet mutatni apró kristályokat.
2018. szept. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A vesekőnek megvannak a maga tünetei, semmi görcs nem kisér engem, semmi fájdalom és a vizeletem is egészséges színű.
2018. szept. 16. 20:45
 9/11 anonim ***** válasza:
A vesekövesség tünetei igen széles határok között változnak, amennyiben kis kő ürül, még az is előfordul, hogy semmiféle tünet nincsen, csak azt lehet észrevenni ill. meghallani, amikor a fajanszban koppan a kis kő. Útközben azonban könnyen felsértheti a húgyutakban a belső nyálkahártyát.
2018. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Értem! És most mi lenne a teendőm?


- Ha a napokban nem érzékelek változást akkor elugrok majd orvoshoz mindenképpen. :)

2018. szept. 16. 21:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!