Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszerem lenne?

Hereviszerem lenne?

Figyelt kérdés

Kb 2 eve volt baloldalt herecsavarodasom ez sikeres volt. Utobbi idoben kb fel eve vehettem eszre hogy pl furdes utan vagy onkielegites utan megnagyobbodik a "veztek"es tapintasra kellemetlen neha olyan mintha 3 herem lenne neha nem is latszik ez normalis?neha alaphelyzetben is kenyelmetlen nem faj csak rossz erzes,kellemetlen.

Kiskoru vagyok egyedul hogy tudnam kideriteni hogy tenyleg viszer-e? Ugy hogy a szuleim ne tudjak meg.persze ha az vagy mas utana elmondanam nekik foleg ha muteni kell csak ha nem az meg normalis mutet utan hogy ilyen akkor orulnek ha nem tudnak meg.

190cm es 85kg vagyok

17/F



2018. szept. 16. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

A herevisszér gyakori, de látatlanban nem tudhatjuk.

Esetleg összefügghet a régi problémákkal...

Mutasd meg a gyerekorvosnak, vagy az iskolaorvosnak, ahová egyedül is elmehetsz.

De legjobb lenne a szülőket is beavatni!

2018. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Urológiára simán mehetsz 17 évesen egyedül is,segítünk szívesen persze,de a leírtak alapján nincs értelme hogy itt találgassunk szerintem.
2018. szept. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
47%

Te már nem kiskorú vagy,mert elmúltál 14 éves . A fiatal koruakhoz tartozol (14-18). Ha orvoshoz mennél,akkor az már az urológus legyen e téren .

Here csavarodás sikeres volt,hogy kell ezt értelmezni ?

Milyen vezeték vastagodott meg ?

Magasság ,súly itt nem oszt,nem szoroz .

2018. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!