Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymaszűkületem van?

Fitymaszűkületem van?

Figyelt kérdés
Amikor még kisebb voltam már akkor észrevettem azt a problémát, hogy merev állapotban nem tudom felhúzni a fitymámon a bőrt. Még anno megkérdeztem erről az édesapámat és azt mondta, hogy ez idővel valószínűleg megoldódik. Javult is, most már merev állapotban is le tudom húzni a makk alá a bőrömet, de csak éppen hogy... valamint elég szűknek is érzem amikor le van húzva, nagyon feszül. Amúgy 18 éves vagyok és ha ott is tartanék, hogy összebújok egy lánnyal lehet, hogy nem tudnék mit csinálni így... Lehet, hogy körül kell metélni a péniszem?

2018. szept. 16. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
61%
Nezes meg dokival.. o megmondja mit kell tenni.
2018. szept. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Épp most jött haza édesanyám és elmeséltem neki ezt a dolgot... azt mondta elvisz a héten az urulógiára. Most ahogy olvasgattam, valószínűleg a "fékem" rövid.
2018. szept. 16. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:
7%
18 évesen azért illene egyedül elmenned az urológiára!
2018. szept. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Urológiára. Először elírtam. Azért az édesanyámmal megyek, mert éppen a városban van dolga és akkor nem kell bebuszoznom a dokihoz.
2018. szept. 16. 17:25
 5/18 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem muszáj körülmetélni, elég egy bemetszést ejteni a felső részén, igy kitágul. Ha szoros a bőr a féknek nem biztos, hogy köze van hozzá.
2018. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem szuk annyira akkor fekatvagas lesz... a meteles sem gaz egyebkent
2018. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Azt esetleg tudjátok, hogy egy fékátvágás után lehet-e edzeni? Persze nem a farkammal felülésezek stb. de azért kíváncsi vagyok.
2018. szept. 16. 19:13
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem metelesem volt.. egy het utan edzettem persze... nem volt gond
2018. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha urológussal csináltatod, akkor nem edzhetsz 2 hétig legalább, mert ha felszakad a seb, akkor cseszheted.


Ha nem urológussal csináltatsz nem fékátvágást, hanem olyan szakemberrel, aki végez fékalávarrást, 3 nappal utána már kiverheted magadnak, nincsenek varratok, nincs seb, ami felszakadjon és nyugodtan edzhetsz 3 napra rá már!


Ha fitymaszűkületed is van, azt nem fogja megoldani az, ha átvágják a fitymafékedet, ez csak az orvosok "parasztvakítása", ha műteni kell, arra is vannak különböző módszerek. Ahol sebet és varratot csinálnak, ott legalább 2-3 hét, ahol nem ejtenek sebet és nincsenek varratok sem, ott legalább 1-2 hét.


Szerintem sem te, sem a szüleid nem vagytok képben ebben a témában semmivel, így elmenni ennyire tudatlanul és tájékozatlanul egy akármilyen urológushoz is nagyon rizikós! Az pedig egy valótlan ostoba közhely, hogy "majd az urológus mindent tud és mindent elmond", nos, hiszed vagy nem hiszed, de ennek sajnos pont az ellenkezője igaz! Különben nem jönne vissza ide annyi gyerek újból és újból ugyanazt megkérdezni.


Szóval ha ördögi körbe akarsz kerülni, és kockáztatni azt, hogy esetleg körülmetéljenek, akkor menj urológushoz, majd a műtét után gyere ide vissza panaszkodni, hogy az urológus mégsem mondott el semmit, meg írj ki újabb kérdéseket, ugyanolyanokat mint amiket már mások is kiírtak korábban.

Ha viszont biztosra akarsz menni mint azt én is tettem, akkor vedd kezedbe a sorsod, köszönd meg anyukádnak, hogy segíteni akart, de boldogulsz magad is, és készülj fel ebből az egészből, mert cápákkal teli medencébe készülsz, és ha nem ismered a cápákat, akkor felfalják a farkad végét! Ezért van erre szükség, erre pedig már megvannak azok a szakemberek akik egy urológusi látogatásra fel tudnak készíteni vagy lehet hogy urológus nélküli megoldásokban is tudnak neked segíteni, ahogy régebben nekem is!


A farkad a tét, de tiéd a döntés!

2018. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%

Értem, hogy itt mindenki utálja az orvosokat, én sem azt mondom hogy rögtön az első helyen nyisszantassa le a farkát, de azért nyugodtan menjen le konzultációra több helyre is és a számára legjobb megoldást válassza.

A mindenféle hókuszpókusz csak a kisebb szűkületeknél működik.

Én évekig próbáltam tágítani, az eredménye az lett hogy 25 éves koromig szűz voltam, amíg végül körül nem metéltek.

egy idő után az a 2-3 hét fájdalom, meg a fityma elvesztése kisebb terhet okoz, mint az a frusztráció, hogy az ember nem tud szexelni meg rendesen tisztálkodni.

2018. szept. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!