Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfiak! Miért csöpögetitek...

Férfiak! Miért csöpögetitek le a vizeletet a piszoárok elé?

Figyelt kérdés
Állandóan fel kell mosni és gondolom nektek sem gusztusos egy tócsa szélén állni. Jó lenne, ha a piszoárba ráznátok az utolsó cseppet is.
2018. szept. 19. 15:20
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én nem csöpögtetem mellé.
2018. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha mindenki rendesen végezné a dolgát , neked nem lenne munkád.
2018. szept. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Női vécékben is rendszeresen van mellécsöpögtetve. Gondolom, senki nem direkt csinálja. Ha valaki nem ül rá (és nyilvános vécénél azért nem is túl tanácsos, ha el lehet kerülni), akkor megesik az ilyen.
2018. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én rosszul látok, és van, hogy a kézmosó kagylót nézem piszoárnak. Vagy már elindulok kifelé, de a farkamat meg elfelejtettem eltenni. Hidd el, nekem is nagyon kellemetlen ez.:)
2018. szept. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a NŐI Wc nél gusztustalanabb nem kell,mikor ott látni a mellé dobott véres betéteket.Azokat nem csak felmosni kell.

Arról csak a karbantartók tudnának mesélni,mennyi dugulást is okoznak .Én úgy gondolom ,neked ezt a kérdést nem kellett volna feszegetni.

2018. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem amit fel kell mosni az nem félre csöpögtetett vizelet. Egyszerűen annyira erős lehet a piszoár öblítője, hogy egy kevés víz kicsapódik.
2018. szept. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
10-12 másodperces meneteknél ne várj csodákat, mert képtelenség. Ahhoz, hogy egy csepp se menjen mellé, le kéne tolni rendesen a nadrágot, kezet mosni, megfogni két kézzel, a felgyűrődött bőrt igazítani - mert nem mindig arra indul a spricc, amerre te szeretnéd, (inkább ez van ott mellette) aztán 2-3 percig facsargatni kéne, várni az utolsó utáni cseppet, odakészített papírral törölgetni... Na most ehhez képest, ha valaki 10 másodperc alatt nem áll tovább, annak vagy beverik a fejét, vagy bizony ráfogják, hogy bzi, azért vacakol, meg matat ottan. És akkor meg azért verik be a fejét még jobban... Nem tétovázhatsz ottan kedved szerint perceket, mint egy bezárható ajtós női vécében. Sajnos így alakultak az íratlan szokások. Ha egy férfi 10 másodperc alatt nem végzi el a dolgát, arra ferde szemmel néznek. Hidd el, én is eltörölgetném ottan három percig, csak azt ott férfiak közt nem lehet. Pláne, mikor ott toporog mögötted másik három.
2018. szept. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TR75 ***** válasza:
2018. szept. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
#7-nek igaza van, a wc kagylóra leülve kell vizelni, akkor nincs mellécsepegés. Piszoárnál ritkán lehet csepegésmentesen elvégezni a műveletet, mert pl.hosszú fityma esetén a vizeletsugár megszűnését követően, amikor már csak "csepegés" van, akkor a folyadék a fityma legalsó csücskénél csepeg, ami akár az ember két lába között ér véget, vagyis ha az illetőnek nem ér a két lába közé a piszoár vége, akkor bizony a padlózatra csepeg. Ugyanis ha nem fogja a két combja közé a piszoár végét sz ember (márpedig miért is tenné ezt, hiszen akkor a nadrágszára is húgyos lenne), akkor bizony lecsepeg a padlóra.
2018. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!