Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves vagyok,3 hónapja...

16 éves vagyok,3 hónapja töltöttem be, mehetek edzeni konditerembe? Többi lent van.

Figyelt kérdés
ki szeretném gyúrni magam, az akaratető már megvan, már csak az a kérdés,hogy elmenjek e, HA NEM,akkor írnátok tippeket hogy hogyan kezdjem el ITTHON? mivel vannak 3,4 és 6 kilós kézi súlyzóim is, és itthon is tudnék edzeni, illetve nem vagyok túl magas,172, azt hallottam hogy fiatalon nem érdemes súlyokat emelni,mert káros az egészségre, vagy a növése,nem tudom már,de nem hiszem hogy 18 ig fogok e még nőni olyan 10 centit,kicsi rá az esély, szóval,mit mondotok? elkezdhetek már edzeni? itthon vagy akár konditerembe? igen nyilván felkereshetnék egy személyi edzőt,de nem hiszem hogy ha rámnéznek,akkor igen bőbeszédűek lennének... sovány is vagyok, kb 45 50 kiló, hízni nagyon nehezen tudok, voltunk orvosnál is, de azt mondta hogy ez normális,majd beindul a hízás idővel, mit mondjak még ami hátrálhatna, nem akarok giliszta maradni...
2018. szept. 22. 17:52
 1/7 anonim válasza:

Szia. Miért ne mehetnél? Kicsit utánaolvasol a neten kondigépek helyes használatának, nézel gyakorlatokat, hogy melyik gép mire való és akkor nem kell tartani hogy elrontod vagy nem jól csinálod. De ha mégis az otthoni edzés mellett döntesz csinálhatsz saját testsúlyos edzéseket(sok videó/gyakorlat van fent a neten. Ja és az edzés mellett figyelj oda az étkezésedre is, az is nagyon fontos. Sok sikert :)

(17/l)

2018. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! :D De a növésben nem befolyásol semmit?
2018. szept. 22. 18:23
 3/7 anonim válasza:
Hát én ilyenről még nem hallottam hogy az edzés befolyásol(hat) a növésbe..
2018. szept. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani, akkor lehet hogy elkezdek ezentúl gyúrni :D
2018. szept. 22. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig be folyásolja de már neked lehet menni, majd a nagyobbak tól kérsz segítséget, biztos vagyok benne hogy fognak segíteni ha nem nagy paraszt te se légy majd az a ki gyúrod magad, sok sikert és kitartást.
2018. szept. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan gyakorlatokat végezni, amelyek a gerinc összenyomódását okozzák. Annyi biztos, hogy az izom felépülése során fokozottan keletkező és hormon hatású anyagcsere melléktermékek befolyásolják a hormonegyensúlyt és ezen keresztül gátolják a növekedési hormon hatását.
2018. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ha otthon kézi súlyzóval, 3.5 kilóssal, 15-15 öt csinálok felvátva a karjaimmal,majd kicsit lerázom a karom,majd utána megint 2x 15 ,m( mert bírom) akkor azért a bicepsz ki fog egy kicsit emelkedni, és kicsit erősebb leszek?
2018. szept. 23. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!