Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan lehet hatékonyan...

Hogyan lehet hatékonyan arcszőrzetet növeszteni kamaszként?

Figyelt kérdés

Szeretnék növeszteni egy visszafogottabb arcszőrzetet, de csak a pihebajuszig tudok eljutni, az arcom többi részén nem igazán nő a szőr.


Fura, mert a testem többi részén elég intenzíven szőrösödöm, a hajam is nagyon gyorsan szeret nőni, de az arcom valahogy kimarad.


Milyen természetes módja van ennek a felgyorsítására? A különböző tablettákat, hormonnövelőket szeretném kizárni.


Vagy ebben a korban még nem feltétlenül kell többre számítani?


18/F



2018. szept. 23. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, de van SP, aki direkt azért kezdett el borotválkozni, hogy legyen végre arcszőrzete; mert csomó ideig neki is csak pihés volt. Szal ha leborotválod a pihéidet; erősebb, sötétebb, vastagabb, akár hosszabb nő vissza következő alkalommal; de ésszel kell csinálni, hogy oda ne nőljön erős szőr, ahova nem akarsz.
2018. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Szóval oylan alakzatot vegyen föl, amikor neked meg van nőve, ami számodra kívánatos. Szóval a forma, hogy az arcodon hol helyezkedik el sűrű szőrzet, és hol nem. Egyébként én arra gondolok, hogy valszeg nemsoká úgyis el kezd erősödni az arcszőröd magától is.
2018. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Természetesen amit az előző írt, az marhaság.
2018. szept. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagyis az a része marhaság, hogy a borotválkozástól erősödik.

Magától fog erősödni, idővel.

2018. szept. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem marhaság,kedves#3-as.Tapasztalatom van; csak nekem a hasamon. A pihéket leszedtem anno, és most már erősebb nő vissza. És nem vagyok hajlandó megint egy olyannal vitázni, aki az én tapasztalásomat akarja megcáfolni.
2018. szept. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

*Ja és szal a borotválás után kezdett sötétebb és hosszabb lenni. Addig meg csak kis fehér pihécskék voltak, amiket ugye nem kellett volna leszedni; de mosmá késő bánat;

:D

2018. szept. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!