Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nektek valaha volt kellemetlen...

Nektek valaha volt kellemetlenség az urológusnál?

Figyelt kérdés
Volt valami kellemetlenségetek urologusnál? Pl felállt véletlen, ahogy fogdosta, vagy bàrmi ilyen dolog? Ilyenkor mit szól az orvos?

2018. okt. 3. 17:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen jellegű kellemetlenségem még nem volt, de az orvos akkor sem fog megjegyzèst tenni, ha valami szokatlanabb reakciót produkálnál. Egyszerűen azért, mert nem az a dolga.
2018. okt. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogdossa és nem jókedvéből nyúl fel a prosztatáig. A kellemetlenség csak az, hogy a síkosító kenőcs szétkenődik az ember alfelén és hiába ad papirvattát a törléshez, az nem mindig elegendő.
2018. okt. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ott nem áll fel. Amikor felnyúl a kesztyűvel , az nagyon rossz érzés.

És nem fogdossa.

2018. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
10%

Volt. Bőséggel.

Egy darab húsként kezelt mindegyik, és csak az egyik vizsgált meg alaposabban. Magánban is csak elkérik a suskát, de le se sz...rják a fejed. Nem tájékoztatnak semmiről, nem lehet belőlük még harapófogóval se kihúzni semmit, amivel érthetőbbé válik, hogy mit akarnak veled csinálni. A morózus urológusoktól meg nemhogy feláll, épp ellentkezőleg összemegy teljesen a pénisz!

2018. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ezért járok magán orvoshoz
2018. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
"Magánban is csak elkérik a suskát, de le se sz...rják a fejed. Nem tájékoztatnak semmiről, nem lehet belőlük még harapófogóval se kihúzni semmit, amivel érthetőbbé válik, hogy mit akarnak veled csinálni."
2018. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Volt. Az hogy nem nőhöz hanem férfihoz mentem! Undorító volt, szerintem hetero férfi nem megy urológusnak
2018. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
7. A betegség nem válogat mindegy neki hogy heteró vagy nem .
2018. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#6 nem egészen értem a logikád. Az urológia nem kizárólag férfiakat érintő betegségekkel foglalkozik. Lásd, aranyér, húgyúti betegségek, etc.

Eszerint a női orvosok közül sem a heterók mennek urológusnak?

2018. nov. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a #9-es kommentje inkább a #7-es kommentelőnek szól...
2018. nov. 25. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!