Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy zajlik le egy urológiai...

Hogy zajlik le egy urológiai vizsgálat?

Figyelt kérdés
Részletes tapasztalatra lennék kíváncsi, hogy hogyan zajlódik le, miket csinal az orvos, mennyit kell beszélni stb. Az értelmes válaszokat köszönöm

2018. okt. 3. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Beszélni nemigen kell, ő nem gégész.
2018. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Orvostól és panasztól is függ. Általánosságban nyilván el kell mondani, hogy mi a panaszod, a többi attól függ, lehet, hogy vizeletmintát kell adni, lehet, hogy csinál egy ultrahangot is.
2018. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meg még gumi kesztyűben meg is vizsgálják a prosztatát.

Meg fingiznek.

(Tudom mert voltam már.)

2018. okt. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

írd már le, hogy mihez kellene??

van amikor meg is ujjaznak, van hogy a golyódat nézi és a fitymáddal foglalkozik...

2018. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valószínűleg enyhén kicsi a fitymám, és ezért megyünk orvoshoz
2018. okt. 3. 18:51
 6/8 anonim válasza:
25%
En meg sose voltam. De ha meghalnek se mennek ilyen helyekre😂. Az a bzi nekem ne fogdossa a golyoimat se a lyukmat se semmit. 26F
2018. okt. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

6# Még kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy meghalsz, ha nem mész. Vagy annyira fáj valamid odalent, hogy inkább meghalnál, csak maradjon abba.

Az urológus meg egyként foglalkozik nőkkel is és férfiakkal is, sőt, vannak nőnemű urológusok is, ha az jobban tetszik. :P

2018. okt. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy mi miatt megy el az ember,ha a heréi fájnak,arra összpontosul a vizsgálat,ha fitymaszűkület gyanúja van,akkor a fitymát nézi főként az orvos.


A kicsi fitymán mit értesz?

Ugyanis ha arról van szó,hogy a fitymád nem éri végig a makkod akkor az ég adta világon nincs semmi bajod.



Amúgy az orvos beszélgetéssel indít milyen gonddal jött,van e konkrét gond.Ha nincs hanem általános vizsgálatra jött akkor beszélgetés után átküld a vizsgálóágyhoz,ott a gatyát,boxert le kell térdig húzni(úgy is mondja)heréket áttapintja,fitymát hátrahúzza,a húgycső nyílást szemügyre veszi és ha az illető már 17-18 éves elmúlt akkor akár prosztata vizsgálatot is végezhet.De van aki kiküldi a beteget a mozsdóba hogy adjon neki friss vízeletet


Fityma gondoknál inkább csak a fitymával fog foglalkozni majd.

2018. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!