Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez hereviszer serv lehet?

Ez hereviszer serv lehet?

Figyelt kérdés

3 napja eleg sokat pakoltam es a bal oldalon a lagyekomnal eros fajdalmat ereztem.

Akkor nem foglalkoztam vele, tdgbap este a bal heremben ereztem enyhe fajdalmat es megnezvd egy kek foltot vettem eszre ami ma igy nez ki.

Fontos hozzatenni, hogy kb 4 eve mar lattam itt egy kanyargo kek eret, akkor urologus szerint ez semmi.

Elkepzelheto hogy hereviszer alakult ki?

Nagyon bizom abban hogy ez nem daganat bar hozzatartozik az igazsaghoz hogy eleg paras es egyesek szerint hipohonder vagyok.

Orulnek ha valaki akinek mar volt ilyenje vagy atelt ilyet stb adna esrtleg tanacsot, velemenyt.

Koszonom

30/f


[link]



2018. okt. 5. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem valódi szakembernek mutatod meg magad, kérdező? Te is tudod, itt senki nem szakember, a fotó meg önmagában semmire nem jó! Ha gond van, azt főleg kitapintva lehet megállapítani, nem fényképről!
2018. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom de volt mar velem is hogy olyat kerdeztek ami nekem is volt.

Epp hosszu hetvegemet toltom igy az se oyan egyszeru hogy oevoshoz menjek perpillanat de ternlmeszetesen el fogok menni.

2018. okt. 5. 18:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja amugy nem tapinthato csak olyan erzesre mintha er lenne.
2018. okt. 5. 18:26
 4/4 anonim ***** válasza:
A heresérv és a herevisszér tágulat két, egymástól független betegség.
2018. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!