Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet az oka ha egy férfina...

Mi lehet az oka ha egy férfinak nem áll fel?

Figyelt kérdés
30 éves, ha simogatom kő kemény, de ha a szexre kerül a sor, egybol le lankad és utána nagyon nehéz újra felhergelni. Gondoltam, hogy talán a túlzásba vitt maszturbálás lehet az oka.

2018. okt. 7. 16:49
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%
Ha csak szex esetén van probléma, akkor az valamilyen pszichés eredetű dolog lehet. Szorongás, bűntudat, stressz, miegyéb.
2018. okt. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Bizonyítási kényszer.Biztos arra gondolsz,hogy nem fog menni és akkor nem is megy.Én úgy jutottam tul ezen a krizisen,hogy vettem egy pár db tornádó potencia nővelöt és minden nap bevettem természetesen szex előtt azota óriási az önbizalmam és tökéletesen megy minden.
2018. okt. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szorongás. Barátomnak volt egy szar kapcsolata, ami teljesen betett az önbizalmának, és ez nagyon látszott a kapcsolatunk elején. Türelmes voltam vele, meg is lett az eredménye. Nem szabad görcsölni, nem kell minden intim helyzetnek szexszel és orgazmussal végződnie, csak élvezzétek egymást :)
2018. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
A sok hokizástól vagy ilyen. Teljesen hagyd abba, majd rendbe jön az.
2018. okt. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichés az ok. Ez így tudom nem segít. Velem is ez volt vagyis nem teljesen . Betettem és a kukim el aludt. Indits el magadban egy programot. Akár merre mész kezd el nézni a csajokat milyen jó seggűk van stb. Ne nyulj magadhoz. Szedj goji ( licium) ampullat. Blahán a bioboltban kapsz. Ne goji maca ampullat, mert az gyenge. Napi kettőt. Gyuros boltban vegyél gingko bilobat. Amit máshol veszel az gyenge csak gyuros boltba vegyél. Ugyanott vegyél még ginzenget is és multivitamint. Ezeket szedd és egy héten belül rendbe jössz. Ne szedj semmilyen potencia növelő készítményt mert semmit sem érnek.
2018. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!