Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Honnan tudhatom, hogy mi ez a...

Honnan tudhatom, hogy mi ez a péniszemen?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem észre, hogy kialakult egy kis dudor vagy pattanásszerűség a péniszem tövén. Ha hozzáérek fáj és ha megpróbálom kinyomni, akkor nem jön belőle semmi. Honnan tudhatom, hogy ez tényleg csak egy pattanás és nem valami más?
2018. okt. 8. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy megnézeted.
2018. okt. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet szőrtüsző- vagy faggyúmirigy-gyulladás. Ne nyomogasd, várj pár napot, és ha nem múlik, akkor lehet érdemes orvosban gondolkodnod.
2018. okt. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz megmondani
2018. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Fordulj orvoshoz, ez a biztos megoldás. Egyébként fogalmam sincs, hogy mi lehet. Ezért javasoltam az orvost.
2018. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele! Ha punci lenne már észrevetted volna! :-)


Nekem is volt néha pattanás rajta!

Rettenet szar mert olyan lassan fejlődött ki, és amikor végre kinyomtam, majd összecsináltam magam! És utána is fájt még hosszú ideig!

2018. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mostanra már szerencsére lelohadt és már halványabban látszik. Szerintem itt már nem lesz gond.

2018. okt. 13. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!