Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kemoterépia után kb mikor...

Kemoterépia után kb mikor indul újra a spermium termelődés?

Figyelt kérdés

Hererákkal diagnosztizáltak kb fél éve, azóta megvolt a műtét és a kemoterápia is. Az eddigi vizsgálatok alapján mostmár minden rendben van, csak 3 havi kontrolokra kell járnom ezután. A hajam néhány napja kezdett el pár helyen újból növekedni. A kérdés tehát, hogy a spermium termelés, mikor fog beindulni rendesen?

Szeretnék csináltatni egy tesztet, de nem szeretném elhamarkodni a dolgot.



2018. okt. 9. 20:27
 1/8 anonim válasza:
Szia. Bocsi, nem tudom a választ. De megkérdezhetem hány éves vagy?
2018. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24
2018. okt. 14. 22:18
 3/8 anonim válasza:

Én is ebben a cipőben járok/jártam.

Engem is érdekelne ez a kérdés. Nem tudtál meg valamit azóta?

2019. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, megkérdeztem az onkológust és azt mondta a kemoterápia után egy évig nem érdemes próbálkozni.
2019. febr. 13. 13:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2011-ben volt ez, bal here, 2 kör kemo és vissza kellett volna mennem egy év múlva, hogy megnézzék a spermiumokat, de nem mentem, mert így is teljsen megsemmisített ez az egész és ha kiderülne, hogy természetes úton már nem sikerülne gyerek attól kész lennék, bár van lefagyaszva sperma. Gondolom mindenki máshogy dolgozzal fel ezt az egészet, de én azóta a munkába menekülök, az sem segített, hogy egyedül kellett végigcsinálnom az egészet annak idején. Minden jót kívánok Neked és negatív kontrollokat! Egy sorstárs.
2019. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Szaszák Katalin válasza:
Hány kör kemót kaptál? Spermabankba elküldtek előtte fagysztatni?
2019. jún. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kati!


Egészségügyis vagy? Vagy volt érintett a családban?

Örülnék, ha meg tudnál vizsgálni, a kezelőorvosnőm nyugdíjba ment. :(

2019. jún. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 DarkMousy válasza:

Sziasztok!

Elég erős a gyanúm, hogy nekem is hererákom van. Orvoshoz még nem mentem, de a héten mindenképp elmegyek.

Aki már túlment ezen, leírná kérem, hogy milyen tünetei voltak, milyen érzés volt?


Köszönöm szépen!

2019. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!