Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A piszoárok mellett miért...

A piszoárok mellett miért nincs wc papír illetve szemetes?

Figyelt kérdés
Vannak akik szeretik megtörölni pisilés után. Ha a piszoárok mellett is lenne piszoár akkor ez adná is magát még azoknak is akik eddig nem szokták. Ezzel miért nem foglalkozik senki?

2018. okt. 15. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fizetős Wc ben várhatnád el.

Sajnos nagyon sokan a piszoárba dobnák a papírt,amitől meg szüntelen dugulás keletkezne .

Ez lehet az egyszerű oka .

sajnos sokan a cigi csikket is ide szórják,nem véletlenül van szűrő is benn .

Viszont kommentben megírhatod kinek a feladata lenne ezzel foglalkozni .

2018. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Kérdező: Akkor mi értelme a piszoárnak egyáltalán, ha ugyanúgy használod, mint egy WC-t?
2018. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Igen ezzel egyetértek, épp ezért kellene mindenképp szemetes is. Persze az megint más dolog, hogy ennek ellenére is sokan a piszoárba dobnák, de ahogy mondod így is sok minden benne landol.

#2: Szerintem nem a wc papír mellőzése ad értelmet a piszoárnak.

2018. okt. 15. 23:08
 4/6 stewie200 ***** válasza:
8%
Mert nem nő vagy. Vagy annak érzed magad?
2018. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4: Nem, ha annak érezném akkor a női wc-t használnám. Ott pedig tudtommal nincs piszoár.
2018. okt. 18. 19:41
 6/6 anonim válasza:
0%
Én ha nincs seniki a wc-ben akkor minig viszek ki a piszoárhoz budi papírt és igen a piszouarba dobom. És nem húzom le vagy nem tudom lehúzni.
2022. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!