Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van olyan nemi betegség,...

Van olyan nemi betegség, amiről azonnal megtudható, hogy partnerünk megcsalt?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 6 éve vagyok együtt. Utóbbi egy évben főleg távkapcsolatban élünk, én tudom, hogy nem csaltam őt meg.

Szexelni mindig óvszer nélkül szoktunk, szed fogamzásgátlót, nem vagyunk tizenévesek, stb.


Szex után szinte azonnal, kis piros pöttyök jelentek meg a péniszemen, a makkomon, másnapra rosszabb lett, vöröses pöttyök, viszketett is.

Napi 2x tisztítottam, betadine, canesten felváltva. El is múlt 5-7 nap kezelés után, ő is kezelte magát kúppal, krémmel.


Majd megint szexeltünk, megint kijött rajtam rá 2-3 napra, de mégtöbb, még csúnyább. Kezelem 4-5 napja, de sokkal lassabban múlik.


Nőgyógyászhoz nem volt még ideje elmenni, hiába mondom neki.


Hogy kaphatott el fertőzést? Mennyi az esély rá, hogy mással volt? Fürdőben nem járt, irodában dolgozik, fertőzést nem igazán tudom hogy kaphatott volna el, nem szexuális úton.


Orvosi kezeléssel, tenyésztéssel kimutatható, hogy a fertőzés szexuális eredetű-e, vagy ezt könnyen elkaphatja az ember másképp is?


Köszi a válaszokat!


2018. okt. 15. 17:20
 1/4 anonim válasza:
54%
Én a helyedben megnézetném a nemiszervemet orvossal.És meg is mondanám az igazat,hogy mi a gyanúm....És ha doki azt mondja,hogy ez kizárólag nemi úton terjed akkor utána összepakolnék,és elmennék tőle,ha meg ő lakik nálad akkor az ő cuccát pakolnám össze.Nincs értelme erről utána mit beszélni.De ha nagyon pattog akkor mond el az igazat,hogy idefigyel,én nem szexeltem senkivel sem csak veled,és most mióta hazajöttem pötyös a makkom...Voltam a bőr és nemibeteg gondozóban,és azt mondták,hogy ez csak nemi úton terjed ,ergó megcsaltál ! Szia
2018. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

Szia!


Ilyen betegséget w.c. ülőkéről is össze lehet - sajna - szedni. Nem lehet ezt kijelenteni kategorikusan, hogy már pedig ezt kizárólag nemi úton lehet elkapni.

Megértem, hogy irritál szó szerint és a szó átvitt értelmében is a dolog. Ezeket a bajokat mindig együtt, és egyszerre érdemes kezeltetni. Ha viszont gumi nélkül szexeltek addig, amíg tart a fertőződés, az egyáltalán nem szerencsés dolog, sőt addig vagy fel kellene függeszteni, vagy más módon, (pl. kézi munka) kielégíteni egymást, ha egyáltalán nem bírjátok ki.

Az elmondottak-leírtak alapján ez gombás fertőződésnek tűnik, ami elég makacs, plusz visszatérő betegség. Épp a nőknek kellene mindenképp orvosra időt szakítaniuk emiatt, bár az is tény, a férfiak is betegség hordozói lehetnek. Emiatt is fontos az együtt kezelés. Nem beszélve a visszafertőződés lehetőségéről.

Szóval: nem mondanám 100%-ra, hogy tuti megcsalt a csajod, viszont az ellenkezőjét sem tudom állítani, mivel nem ismerem.

DE azért időt kellene szakítania, hogy nőgyógyász kivizsgálhassa. Valóban egy tenyésztés nem ártana, de ez úgyis a doki dönti el.

2018. okt. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy már feljebb is írták... nem tudjuk biztosra mondani, hogy megcsalhatott, de azt sem, hogy nem.

A tünetek alapján gomba, bakteriális vagy vírusos fertőzés is lehet.

Irodában közös a wc, az ülőkéről, de sajnos még a papírról is lehet összeszedni ilyesmiket.

A legjobban akkor jársz, ha elmész dokihoz, aki megmondja neked pontosan, hogy mi a bajod. Akkor egyrészt kiderül, hogy nemi úton szerezte e a párod, és persze megfelelőbb kezelést is kapsz. Nem mindenre való a Canesten, a Betadin meg pláne.

A párod pedig igenis menjen el nőgyógyászhoz és járjon is rendszeresen. Egy felnőtt nőnél ez nagyon fontos.

Addig hozzá sem nyúlnék, már ne is haragudj, amíg beteg a nunija, és nem hajlandó megnézetni... ez már súrolja az igénytelenség határát. Bocsi, de tényleg.

Ráadásul gyanús is. Én azonnal rohannék dokihoz, ha ilyen bajom lenne, nem húznám ilyen kamu dumával, hogy nincs időm.

2018. okt. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%
Betegséget sokféleképpen el lehet kapni, hordozni. Ez nem jelent megcsalást.
2018. okt. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!