Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Rövid fék műtét utáni állapot?

Rövid fék műtét utáni állapot?

Figyelt kérdés
Már egy hete vágta át az orvos a fékemet hagyományos szikés módszerrel, úgy gondolom, hogy jól gyógyul, viszont most a varrat teteje felé világos elszíneződést vettem észre. Ez esetleg genny és ha igen nincs mitől tartanom? Betadine-nal szoktam kenegetni.

2018. okt. 17. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha genny lenne, valamit biztosan nyomna. Egyébként az is a szervezet öngyógyító reakciójába tartozik. (Igen, olvastam a másik ugyanilyen kérdésed is, de most erre válaszolok.)

Szerintem, ha nem nyom semmit, nem dudorodik, és nem szivárog semmi a bőröd alól, akkor nincs miért aggódnod. Betadinos kenegetés csak használ.

Remélem mielőbb helyre jössz.

2018. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2018. okt. 17. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Az probléma, hogy ilyen kis lehámlott bőrszerű dolgok vannak a fitymám alatt. Amennyit tudok lemosok viszont közvetlen a seb környékén még nem megy, mert túl érzékeny.
2018. okt. 19. 21:17
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első mondat végén kérdőjel akart lenni. x)
2018. okt. 19. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Amennyire tudod, tisztítsd, ahol túl érzékeny hagyd. Ha Betadinnal ecsetelted, nem lehet gáz. Idő kell neki míg regenerálódik. Látatlanban, a leírtak alapján ennyit tudok segíteni.
2018. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!