Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lehetséges, hogy megfordul a...

Lehetséges, hogy megfordul a here?

Figyelt kérdés
A jobb herémen vettem észre, hogy nem a megszokott pózban van, a mellékherém mintha nem felül lenne, hanem alul (de ugyanúgy hátul). Ugyanezt már tapasztaltam kb. egy héttel ezelőtt, ami aztán el is múlt, de aggasztónak tartom, hiszen mintha visszérszerű "csomó" is megjelent volna ott. (Attól nem tartok, hogy daganat, mert csak akkor, és most éreztem, és nem kapcsolódik a heréhez szorosan.) Egyébként amikor normális állapotban volt, nem találtam semmi rendelleneset ezen a herémen, de ez most egy minimális fájdalommal is jár, bár egyáltalán nem erős, de zavar, hogy nem tudom, mi okozza. Olyanról olvastam itt, hogy valakinek ez előre történt, de ebben az esetben ez ugye oldalirányú lehet.

2018. okt. 17. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

a mellékhere lent van és nem fent

ha a zsinór spirálisan, a tengelye körül csavarodik (mintha sodornád), akkor könnyen elzáródhat, ez a herecsavarodás, amit 6 órán belül kezelni kell, igaz az annyira fáj, hogy besza.r...sz

2018. okt. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, egy barátomnak volt is, de a beszámolója alapján azt is kizártam
2018. okt. 18. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges.A herék egymástól is független életet élnek .
2018. okt. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!