Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hányszor kenje be magát...

Hányszor kenje be magát Canestennel a párom?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám volt/van, páromnak is használnia kell a krémet. Eddig 4x kente be magát este, tegnap azt mondta, hogy elég lesz már, arra hivatkozva, hogy ha el is kapta, nem lehet súlyos, mert nem volt tünete. Kicsit aggódom, hogy nem volt elég a kezelése. Szerintetek ez a négy alkalom elég volt?

2018. okt. 18. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom addig kell neki is, mint ameddig neked. Tök jó, ha neki nem volt tünete, csak szépen visszaadja neked és pingpongoztok még pár hónapot a betegséggel.

A nemi úton terjedő betegségek 2/3-a általában csak a nőknél okoz tünetet. Attól, hogy neki nincs baja, még igenis visszafertőzhet téged.


Nem mindegy neki, hogy most négy napot keni vagy hetet? Nem szokott olyan eszméletlenül hosszú kezelés lenni.

2018. okt. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyunk azzal, hogy visszafertőzhet, ezért is használt ő is Canestent. Csak azt elfelejtettem megkérdezni az orvostól, hogy neki meddig kell. Nekem 6 napos hüvelytabletta kúrát írt fel, nem egy heteset.
2018. okt. 18. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!