Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pénisz tövénél zsírcsomóhoz...

Pénisz tövénél zsírcsomóhoz hasonló bőralatti kinövés mi lehet?

Figyelt kérdés

tehát a farkinca és a herezacskó találkozásánál jött elő, először zsírcsomóra gondoltam de, az szerintem elkülönül a bőrtől, itt viszont közvetlenül össze van nőve a bőrrel, egyszer már meg is döftem mert azt hittem pattanás rá pár napja jött is belőle genny, pont mint a pattanásnál de maga a kemény csomó rész nem változik, szőrtüsző gyulladásra gondoltam még


azt ne írjátok hogy menjek orvoshoz



2018. okt. 18. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia


Első körben nézd meg, hogy van e ott szőrszál közvetlenül felette, Ha van akkor egy csipesszel húzd ki. és naponta 2x-er fertőtlenítsd szalicil sav alkohollal (naturlandos gyógyszertári). Ha nincs akkor már más kérdés, mert lehet, hogy nyirok csomó van begyulladva. (azon a tájon elég sűrűn helyezkednek el.)


A gennyet azt minden képen el kell távolítani, ha kell akkor naponta töbször is.


Ha nem szűnik vagy elkezd terjedni a mérete akkor már érdemes lesz szakemberhez fordulni.


De én is inkább a szőrtüszőre tippelnék.

2018. okt. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nincs szőrszál, bár lehet nem nőtt ki borotválkozás után, de csak látszódna valami


ott tényleg van nyirokcsomó, mert utánanézve csak a lágyéktájakról írnak?

2018. okt. 19. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nyirok csomó duzzanat, valamelyik felszívódik valamikor évekig ott van.


Csak onnan tudom, hogy nekem ténylegesen bőrhöz tapadt zsírcsomóim vannak a doki lipómának hívta (17-et számoltam magamon) és mondta ha nem okoz panaszt akkor nem kell vele foglalkozni. Ha pedig zavar akkor sebészeten kitudja műteni szépen. Mármint SZTK-ban. Engem nem zavar úgyhogy elférnek rajtam.


Ha nem okoz különösebb panaszt nálad akkor én nem foglalkoznék vele. De ha gond lesz vele akkor szerintem úgy is el fogsz vele menni szakemberhez.


Jobbulást neked.

2018. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A nyirok csomók soha sem szívódnak fel.Néha duzzadtabbak,mert végzik a munkájukat .
2018. okt. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat.

Igen és arra gondoltam, hogy a duzzanat szívódik fel.

2018. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, de akkor biztos hogy a farkon van nyirokmirigy?
2018. okt. 20. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt pontosan nem tudom, hogy hol helyezkednek el. Meg valószínűleg egyén függő. Ja azt az elején elfelejtettem mondani, hogy a zsírcsomó az nem különül el a bőrtől, legalább is azok amik nekem vannak azok szorosan egybe vannak a bőrrel.
2018. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 norbertss válasza:
0%
Sztem rákos vagy.
2018. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta szinte már elmúlt
2018. nov. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!