Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 6 héttel...

Körülmetélés után 6 héttel már lehet nemi életet élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


3 hete volt körülmetélésem, és úgy tudom 6 hét a teljes gyógyulási idő. Felszívódó/ kieső varrataim vannak, amiknek elméletileg a negyedik héten el kell kezdeniük kiesni. Amíg nem esnek ki, addig az önkielégítést nem kockáztatom meg, nem akarom, hogy baja legyen.


Aki tud bármilyen hasznos információt mondani, az írjon.


Szép napot!



2018. okt. 19. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, másfél hónap után már "használható", és kellemetlen sem lesz. Addig tényleg vigyázz rá, nehogy kitolódjon az időszak.
2018. okt. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Á.Zoli ***** válasza:
Reális az idő, de mindenképp érezni fogod, hogy készen állsz-e vagy sem. Érzékeny lesz még akkor is egy picit a varratoknál. A teljes gyógyulás kb 2 hónap.
2018. okt. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan, bár fogod érezni, ha nem jó..
2018. okt. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Ne hokizz!!!
2018. okt. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hétre jósolták és úgy is történt. A 3. héten már bátran magamhoz nyúlhattam, de partnerrel szexuális életem csak nagyon sokára adódott és így erre nem tudok mit mondani.
2018. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!