Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit csinaljak hogy ne fajjon...

Mit csinaljak hogy ne fajjon a herem?

Figyelt kérdés
Konyhas melot vegzek napi 12-16 oraban es azert boven kell emelgetni egy nagyobb emelesnel 3 napja beszurt a jobb herem alig birtam megallni a ket labamon majdnem leultem a foldre a fajdalomtol es azota is fajdogal de sajnos nincs idom elmenni urologushoz csak valami ideg roncsolodhatott vagy akar servet is kaphattam bar nem erzek se alhasban se a heremnel duzzanatot

2018. okt. 24. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad emelgetni, a leírt fájás inkább kisugárzó jellegű lehet, az ok nagy valószínűséggel izom- ill. ínfeszüléstől lehet, esélyes az alhasi sérv kialakulása.
2018. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni hogy a jobb labamba kisugarzik a fajdalom , sajnos nem tehetem meg hogy ne emelgessek mert keves a konyhasunk es nem mindig er ra mas emelgetni helyettem , ha jegelem esetleg javulhat ?
2018. okt. 24. 21:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam ugyeleten megvizsgaltak de azt mondtak nincs servem , es irtak fel fajdalom csillapitot , en sem erzek magamon semmit se lent se a hasam aljanal de viszont meg mindig faj es nem akar elmulni , szerintem elmegyek maganklinikara here es alhasultrahangra aztan csak kiderul valami
2018. okt. 28. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!