Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés
HarasztPéter nevű felhasználó kérdése:

24 éves vagyok és elkezdett hullani a hajam, elől már rendesen látszódik. Találtam most egy Hairforce nevű kapszulát, próbálta már valaki? Működik, vagy valami más tipp? Köszi P

Apukámnak már semmi haja nincs, valószínűleg azt örököltem

Keress kérdéseket hasonló témákban: hajhullás, hajvesztés, kopaszodás, hairforce, kapszula, ötlet, kopaszság

2018. okt. 30. 08:09  Privát üzenet  

A válaszok
Sokat nem tudsz vele kezdeni, ilyen a genetigád, 100ezreket költhetsz ilyen csodaszerekre, de sokat nem fog érni semmi. Esetleg a hajbeültetés. Szerintem kezd el rövidre nyírni és kész.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. okt. 30. 08:14 Privát üzenet

Ezek a csodaszerek, olyan mint a fogyi tabletták, amiktől még soha nem fogyott le senki. Egyszer én is vettem, 8 ezer Ft-ért, hogy gyorsabban nőjön a hajam, mondanom se kell, hogy semmit se ért. Hajbeültetéssel próbálkoznék a helyedben, ha nagyon zavar, de szerintem ne vedd a szívedre! Páromnak is "mikiegér" homloka van, de én így szeretem őt, egyikünket se zavarja.

Ha mégis nagyon szeretnéd ezt megvenni, keress rá akár külföldi oldalakon, hogy kinek mi a tapasztalata a termékkel kapcsolatban. Akár YouTube-on is biztosan találsz olyanokat, akik kipróbálták, és elmondják a véleményüket.

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. okt. 30. 09:09 Privát üzenet
Mickbro nevű felhasználó válasza:

Sajna, igaza van az előttem íróknak. De ne aggódj, vannak nők (kevesen) akiket nem zavar.

A válasz 35%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. okt. 31. 00:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, eléggé körbejártam már a témát, régóta küzdök a problémával, lassan 2 éve. Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik már próbálták a terméket, mert az oldalon leírtak alapján ez más mint a többi hasonló készítmény.

Üdv,

P

# 4/9Időpont 2018. okt. 31. 20:45 Privát üzenet
Szia, én már sok ilyet rendeltem. 20 éves korom óta kopaszodom, de sikerült egy jobb szintet megtartanom, a megfelelő termékekkel. Az elején gyógyszert szedtem amitől fájta a fejem és minden bajom volt. Most már bio boltokban meg neten rendelve szerzek be különböző vitaminokat, biotint és ami a legfontosabb jó minőségű fűrészpálmát. Ez nekem működik, amikor folyamatosan szedem akkor egyből csökken a hullás és pár hónap után babahajak nőnek és kezdenek erősödni. Amikor nem szedem akkor elkezd hullani újra.

# 5/9Időpont 2018. nov. 2. 11:06 Privát üzenet
Szia, én 3 hete rendeltem és kezdtem el szedni, már most sokkal erősebb, kevesebb is hullik, de azt még nem tudom, hogy ami kihullott azt visszanöveszti e. Az még idő kérdése, de remélem a legjobbakat, ja és amit ott írtak azt is betartom, bio sampont használok ls almaecetet!!!

# 6/9Időpont 2018. nov. 7. 10:35 Privát üzenet
Szia! Esetleg van vele valami tapasztalatod már?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont nov. 6. 18:57 Privát üzenet
Ez engem is érdekelne!

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont nov. 13. 21:59 Privát üzenet
Mickbro nevű felhasználó válasza:

Srácok! Semmi értelme, csak szórjátok a pénzt...

és reménykedtek.

Ha kasztráltatod magad, talán akkor kinő a hajad, vagy nem hullik ki.

Fogadd el! Ez van.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont nov. 14. 22:18 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy tanuljam meg az az anyagot, hogy rendesen tudjam is?
Van egy angol fogalom, vagy szófordulat amit nem tudok rendesen lefordítani, gogle fordító és wiki sem igazán volt a segítségemre. „Full Course” Valakinek valami tipp?
Ma jött meg az egerem egy Canyon CNE-CMS01B. És az a gond hogy nem működik rendesen a gőrgője (ha görgetem nem megy az oldal se le se fel). Valami tipp mi lehet a gond? Vagy küldjem vissza?
Hogyan nyílhatnék meg? Egy lány baráttal sem tudok rendesen beszélgetni mert nincs meg a téma. Tipp?
Ha valaki tud segítsen!? Mobil netet használok. Van Telekomos és Telenoros is. A Telekomos rendesen működik, de a Telenoros miután bedugom a sticket, felismeri elindítja a...
Az a problémám, hogy wifivel nem tudok letölteni az app store-ból vagy ha tölti is nagyon lassan (csigamód). Azt hittem a wifi a hibás de más tellóról tudok letölteni. Meg a...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!