Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 24 éves vagyok és elkezdett...

HarasztPéter kérdése:

24 éves vagyok és elkezdett hullani a hajam, elől már rendesen látszódik. Találtam most egy Hairforce nevű kapszulát, próbálta már valaki? Működik, vagy valami más tipp? Köszi P

Figyelt kérdés
Apukámnak már semmi haja nincs, valószínűleg azt örököltem

2018. okt. 30. 08:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat nem tudsz vele kezdeni, ilyen a genetigád, 100ezreket költhetsz ilyen csodaszerekre, de sokat nem fog érni semmi. Esetleg a hajbeültetés. Szerintem kezd el rövidre nyírni és kész.
2018. okt. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezek a csodaszerek, olyan mint a fogyi tabletták, amiktől még soha nem fogyott le senki. Egyszer én is vettem, 8 ezer Ft-ért, hogy gyorsabban nőjön a hajam, mondanom se kell, hogy semmit se ért. Hajbeültetéssel próbálkoznék a helyedben, ha nagyon zavar, de szerintem ne vedd a szívedre! Páromnak is "mikiegér" homloka van, de én így szeretem őt, egyikünket se zavarja.


Ha mégis nagyon szeretnéd ezt megvenni, keress rá akár külföldi oldalakon, hogy kinek mi a tapasztalata a termékkel kapcsolatban. Akár YouTube-on is biztosan találsz olyanokat, akik kipróbálták, és elmondják a véleményüket.

2018. okt. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mickbro ***** válasza:
61%
Sajna, igaza van az előttem íróknak. De ne aggódj, vannak nők (kevesen) akiket nem zavar.
2018. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, eléggé körbejártam már a témát, régóta küzdök a problémával, lassan 2 éve. Olyanok véleményére lennék kiváncsi akik már próbálták a terméket, mert az oldalon leírtak alapján ez más mint a többi hasonló készítmény.


Üdv,


P

2018. okt. 31. 20:45
 5/10 anonim válasza:
Szia, én már sok ilyet rendeltem. 20 éves korom óta kopaszodom, de sikerült egy jobb szintet megtartanom, a megfelelő termékekkel. Az elején gyógyszert szedtem amitől fájta a fejem és minden bajom volt. Most már bio boltokban meg neten rendelve szerzek be különböző vitaminokat, biotint és ami a legfontosabb jó minőségű fűrészpálmát. Ez nekem működik, amikor folyamatosan szedem akkor egyből csökken a hullás és pár hónap után babahajak nőnek és kezdenek erősödni. Amikor nem szedem akkor elkezd hullani újra.
2018. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szia, én 3 hete rendeltem és kezdtem el szedni, már most sokkal erősebb, kevesebb is hullik, de azt még nem tudom, hogy ami kihullott azt visszanöveszti e. Az még idő kérdése, de remélem a legjobbakat, ja és amit ott írtak azt is betartom, bio sampont használok ls almaecetet!!!
2018. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szia! Esetleg van vele valami tapasztalatod már?
2019. nov. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2019. nov. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mickbro ***** válasza:

Srácok! Semmi értelme, csak szórjátok a pénzt...

és reménykedtek.

Ha kasztráltatod magad, talán akkor kinő a hajad, vagy nem hullik ki.

Fogadd el! Ez van.

2019. nov. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Végül kipróbáltad a terméket? Volt bármi hatása? (Tudom, hogy régi a kérdés, de még hátha választ kapok...)
2021. dec. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!