Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiatalon, mértem a péniszem,...

Fiatalon, mértem a péniszem, és zavart, hogy csak 17.3cm hosszú. Eltelt azóta 20 év, és a hossza folyamatosan csökken. Ez mégis, hogy lehet?

Figyelt kérdés
18 évesen volt kicsit 17 centi felett. Kb 30 évesen kis calással tudtam 15 centinél mérni. Most majd 40 vagyok, és 13 centi. Mégis mi a franc van? Hasznàlom rendszeresen. Feleségem van.
2018. okt. 31. 07:18
 1/9 anonim válasza:
53%
Romlik a vérkeringése mindenkinek a korral, a szíved már nem elég erős ahhoz, hogy telepumpálja vérrel a maximális méretére.
2018. okt. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Fogadok, hogy a tövénél van egy jó kis zsírpárna. Ő a felelős, meg a soros.
2018. okt. 31. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem a hossza a lényeg ha ügyesen bánsz vele. Úgyhogy nyugi.
2018. okt. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Jobban kéne vigyázni borotválásnál
2018. okt. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na aggódjál már és akarj megfelelni a nagy normáknak! Ha a feleségeddel harmonikus a kapcsolatod és tényleg szeretetben vagytok és neki nem okoz problémát a nagy centi kérdés, akkor miért csinálsz magadnak még több stresszt?
2018. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Zsír nem több mint fiatalon, és sokkal kevesebb mint 30 évesen. Nem stresszelek, de azért zavar a dolog.
2018. okt. 31. 11:53
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit lehetne tenni, hogy akkora legyen mint fiatalon?
2018. okt. 31. 21:36
 8/9 anonim válasza:

Sportolni elsősorban. A zsír ilyenkor jelentéktelen, nem a testzsírtól függ az érrendszered állapota.


Én elmennék háziorvoshoz, aki beutal majd pár helyre, mert nagyon árulkodó, ha már olyan gyengék az ereid, hogy több centit vesztett a férfiasságod.


Nem a centi miatt, az egészséged miatt.

2018. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hasad megnott es a feleseged oregszik....ennyi :o)))))
2020. febr. 17. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!