Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herén rúgás tényleg fáj...

Herén rúgás tényleg fáj ennyire vagy csak megjátsszák?

Figyelt kérdés
Múlt héten tesi órán labdával véletlenül telibe találták a nemi szervét az egyik gyereknek. Azonnal összeroskadt és elkezdte szorongatni a nemi szervét. Ez volt több percig, majd végül csak-csa fel állt és folytattuk az órát. Csajként értelmetlenül állok ez előtt, tudom hogy mivel nekem nincsenek heréim azért, de tényleg annyira fájdalmas, hogy állni sem bírnak tőle a fiúk? Pár éve általánosba történt meg velem, hogy a szemem láttára verekedett össze a bátyám egyik osztálytársával. Egyszer térdre esett a bátyám, majd a másik gyerek fenékbe akarta rúgni, de mivel a tesóm térdre esett, előrébb sikerült rúgni neki. Ez után reakció nélkül fel állt majd tovább futott a tesóm, nem is mutatta hogy fáj neki, csak később mesélte hogy telibe tökön rúgta hátulról a gyerek. Ezért sem értem, hogy ha a tesóm ki bírta, akkor mások miért esnek azonnal össze egy tökönrúgástól?

2018. nov. 2. 21:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Más fájdalomküszöb talán. De igen,ennyire. Momentán a könny ki tud csordulni
2018. nov. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha neked is az lenne,nem kételkednél benne .

Neked sem egy simogatás,ha erőből mellen találnak .

2018. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el hogy,nagyon fájdalmass ,neked se esik jó ,amikor mellen eltalálnak !
2018. nov. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Soha nem fogod érezni lány létedre, hogy mennyire fáj.

Ugyanúgy, ahogy a fiúk/férfiak nem érzik a szülési fájdalmat.

2018. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
??? miért ilyen nehéz ezt elfogadni? igen, nagyon fáj. ezt én nőként fel tudom fogni. nem véletlenül oda a legjobb rúgni ha önvédelemről van szó
2018. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező a bátyádat nagy eséllyel nem herén, hanem gáton rúgták, ami nem fáj annyira.

Én 28 éves vagyok, de még egyetlen férfit sem láttam, aki nem esett volna össze egy herénrúgástól.

2018. nov. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Régi mondás: A nők szerint nincs fájdalmasabb a szülésnél. Még nem rúgták őket herén...
2018. nov. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
#7. A szülés nagyobb és hosszabb ideig tartó fájdalommal jár, mint egy herén rúgás! Nagyon nem ugyanaz a kettő!
2018. nov. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
52%
7-es, 8-as...csak az egyiket lehet megtapasztalni egy embernek így nem tudhatjátok hogy melyik a rosszabb...de az tény hogy egyik sem kellemes
2018. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%

több, mint 10 éve nem sírtam, de amikor 1 éve herén rúgtak, közel voltam a síráshoz...

Hasonlít ahhoz, mikor gyomorba rúgnak, csak kb. 10x jobban érzed :/

2018. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!