Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ez normális vagy esetleg...

Ez normális vagy esetleg bőrgomba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már lassan 2 éve vettem észre de az is lehet, hogy régebb óta a makkom a hugycső nyilás körül picit halvány pirossasabb esetleg rozsaszínesebb. Természetesen mivel akkörül jött elő a hipochondriám és nem figyeltem korábban hogy akkor is ilyen volt-e. Úgyhogy canestennel próbáltam kezelni de nem múlt el. Ezután elmentem egy idős magán urologushoz aki ránézésre azt mondta hogy ez bizony gomba lehet és vegyek új Canestent és irt fel Anti biotikumot is. Ezek után még mindig nem nagyon láttam változást ezért elmentem egy másik urologushoz. Ő nem látott rajta különösebb eltérést de azon nagyon el csodálkozott, hogy az előző orvos minden vizsgálat nélkül mondta, hogy fertőzés és csinàltatott velem egy vizelet mintát és egy tenyészetet ahol nem találtak egyiknél se semmit. Ez után bele nyugodtam, hogy nekem valóban csak szimplán ilyen színű. Később az is elkezdett aggaszt ami, hogy gyakran egy fehér “réteg” keletkezik a makkomon ami egyébként könnyedén lemosható. Pláne merevedések után látszódott. Ezzel elmentem egy bőrgyógyászhoz (állítólag Győrben a legjobbhoz) aki megvizsgàlta és megállapította hogy az csak szmegma és ne aggódjak ez az én koromban normális, később majd spontán elmúlik. A bőr színéről se mondott semmit különösebben. Ez megnyugtatott egy évig de a hipochondriám ujra előjött és ezen is elgondolkodtam hogy a makkom egy része picit piros néha meg a nyílás korul is pláne merevedéskor látszódik ez ( de a fényben ha rávilágítok is enyhén piros tűnik). Szerintetek ez normális? Ennyi vizsgálat után (igaz régen volt se azóta nem nagyon vettem rajta észre változást talan hogy kevesebbszer van a szmegma) ez normális? Amúgy más tünetek azóta sincs. Nem láttam terjedni, nem is viszket és nem is irritál. Nem tudom fontos-e megemlítenem de még kis koromban fityma szűkületem volt ezért részlegessen korul vagyok metélve ( a részlegessen azt jelenti hogy van fitymám de felhúzni már nem tudom mert magától lecsúszik)

Válaszokat előre is köszönöm! 20/F



2018. nov. 6. 21:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy fontosat kihagytam. Még nem volt szexuális kapcsolatom.
2018. nov. 6. 21:18
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tenyeszett ki semmi, nem viszket, nem faj es mar szedtel ra antibotikumot es canestent is, akkor nyugi.

Foglalkozz kevesebbet vele (ja meg a par csepp pisi is irritalhatja kicsit a borod, torold meg pisiles utan kis vecepapir darabkaval).

Inkabb udvarolj lanyoknak. Es ha lesz kapcsolazod mindkg huzz ovszert mindegy mit mond a lany.

2018. nov. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Inkább a hipochondriát kéne kezeltetni.
2018. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
normális az ilyen, nincs bajod
2018. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2018. nov. 7. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!