Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A péniszem makk részének alja...

A péniszem makk részének alja teljesen vörös, fentebb pedig kisebb vörös pontok találhatóak. Folyamatos viszketés és a makk aljánál a bőr is hámlik. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel körülbelül 2 hete élünk szexuális életet, előtte mindketten szüzek voltunk. Gumit sem viseltem eddig, lehet, hogy arra valami allergiás reakció?
2010. jún. 25. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Intim mosakodó folyadékkal próbálkozz. Szerintem hamar elmúlik.
2010. jún. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez gombas fertozes, valoszinuleg candida, de mindenkeppen el kell menjetek mindketten orvoshoz, hogy rendesen kezeljek ki, mert maskulonben allandoan visszafertozitek egymast!

Jobbulast!

2010. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Urulógushoz megpróbálok hétfőn eljutni, addig is el kell viselnem a dolgot. A barátnőmnek nincsenek panaszai, úgy tűnik, csak én fertőződtem meg... Mi okozhatta?
2010. jún. 25. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a baratnodnek is van pl huvelyfolyasa, esetleg valamivel masabb mint normal. Ha candida, azt sokminden favorizalja, keress csak ra a neten, rengeteg dolgot megtudhatsz rola, pl olyankor kerulni kell az edessegeket, uditoket amig el nem mulik. Keruld el a tusfordovel valo mosakodast azon a helyen, mert az is szaritja es csak rosszabb lesz. Szodabikarbonat oldj fel kb 1 liter vizben egy kanallal, es azzal mosd at reggel es este, az kicsit enyhiti. Egyebkent amig nem kezelik ki, addig csak ovszerrel szeretkezzetek, es a baratnodnek is muszaj a kezeles, ellenben folyton visszaragad..de orvos biztos jobban megtudja majd mondani hogy mi is az es mit kell tenni.

Jobbulast!

2010. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem is gombás vegyél rá valami krémet de rohadtul.csípni fog!!!
2011. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!