Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi baja lehet a makkomnak?

Mi baja lehet a makkomnak?

Figyelt kérdés

Már jónéhány hónapja nem olyan a makkomona bőr mint azelőtt.


Szaraz, érdes, rücskös, repedezett, apro pottyok vannak rajta, piros es van hogy foltokban hámlik.


1x voltam urologusnál azt mondta semmi baja, mert akkor amugy pont nem volt olyan veszes...


Csináltak vérből, vizeletből nemi betegseg tesztet, ezeket nézték:

-aerob tenyésztés

-gomba

-trichomonas

-mycoplasma-ureoplasma

-chlamydia sp.ag

Ezek negativak mind


Altalanos vizelet:

-feherje

-cukor

-genny

-UBG

-bilirubin

-aceton

-vizelet üledék:1-2 fvs.


Ezek is negativak, normalok.


Vérből:

-HIV Ag (VIDAS)

-HIV-1 és HIV-2 At (VIDAS)

Ezek is negatívak.


Időnként normálisabbnak tunik a makkom felszíne, utana megint elojonnek a fent irt tünetek.


Patikában kaptam rá: Lomexin krémet es betadinet, ezekkel kezeltem ezek enyhitettek, de utana elegge erdes es dszaraz lett es hamlott is...


Bőrgyogyasznal voltam vele: lomexint irt siman, megint kezeltem, elmult egy kis idore aztan ismet nagyon csunya lett..


Canestennel is kezeltem mar.. csak reszeleges gyogyulast hozott.


Mi lehet ez? Viszket is mindig, van hogy vizeleskor csip , ég kicsit. És nagyon aggaszto, mert tudom hogy nem ilyen volt nem igy nezett ki... mit lehetne meg csinaltatni? Nezetni?



2018. nov. 8. 15:21
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok amugy, valaki aki hasonlo problemakkal kuzd? Volt hogy szex utan csipett a hugycsonyilasomnal, oralis szex utan, bepirosodott... nem tudom mi lehet
2018. nov. 8. 15:23
 2/17 anonim ***** válasza:
A poén az, hogy mindenhol voltál vele csak pont ott nem,ahol foglalkoznak is vele: A bőr- és nemibeteg-gondozóban! :D
2018. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Canesten és Neogranormonnal kezeld!! Keverd össze. Illetve csinálj kamilla teát és ha kihül húzd fel és öntsd rá hagyd meg száradni és utána a kenöccsel kend be... Rendbe jön
2018. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Jövőhéten mégegy bőrgyógyászhoz megyek, hatha ő mond valamit ami be is válik.


Utána bőr es nemibeteg gondozo.. ott amugy mit csinalnak? Az tb alapon van? Be kell jelentkezni?


Neugranormont is probaltam de nem keverve , nekem nem iagzan sgeitett, de koszi a tippet kiprovalim ezt is ha nem.mukodik.

2018. nov. 8. 18:16
 5/17 anonim ***** válasza:

Látom nem érted és nem akarod felfogni, kérdező!

Nem BŐRGYÓGYászhoz kellene menned, hanem a BŐR- ÉS NEMIBETEG-gondozóba! A kettő nem ugyanaz! A bőrgyógy általánosságban foglalkozik bőrbetegségekkel, de a bőr- és nemigyógy kifejezetten a nemi úton terjedő meg a nemi szerveken megjelenő problémákkal meg elváltozásokkal foglalkozik! Beutaló se kell!

Meg fog vizsgálni, ha gyanú van rá kenetet vesz, szerintem ez lehet, de nem tudom mert nem én vagyok az orvos! :D

Szóval ne a sima bőrgyógyhoz menj, azzal megint csak egy felesleges plusz kerülőt teszel és csak kitörölheted megint a valagad, mint eddig! Nem az a jó út!

2018. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ertem en nyugi :D

Amit irtam sztkban volt nemibetegsegekre teszt de elegge keveslem, nem neztek tul sok felet..


Megyek nemibe is

2018. nov. 8. 22:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Függ valamitől hogy milyen a makkod? bármi amit észrevettél esetleg, hogy mitől lesz durvább a helyzet, mitől normálisabb?
2018. nov. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen ilyen, semmi oylan szappant semmit nem hasznalok. Vannak jobb es rosszabb időszakok. Most pl nem veszes de igyis viszket. Pl durvabb oralis egyuttlet utan szokott nagyon felvorosodni a makkom.


De amugy a nemi betegsegek teszt ota egy partnerem van .


Valamilyen szinten mindenkinek erdes a makkon a bőr, nem? Kozelrol megnezve iylen apro kis mirigyek vannak rajta.


Az enyem szaraz es ilyen pottyos meg apro kis foltokban hamlik itt ott.


Most exoderil hasznalt nem az igazi..


Lehet valami borbetegseg ami nem.nemi?


Esetleg letezik olyan hogy hidratalo krem kifejezetten erre a teruletre?

2018. nov. 12. 15:35
 9/17 anonim ***** válasza:

hát minimálisan lehet érdes, meg van akinek alapból vannak ilyen kis látható pöttyök benne, az valóban egyénenként változó.... de azért nem kéne hámlania meg ilyesmi.


allergiára tudok még gondolni. mi változott meg pár hónapja (vagy azelőtt nem sokkal?)

2018. nov. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen.. remelem amugy hogy semmi komoly mert mar nagyon idegesit.


Kb egy fel eve elek rendszeresen nemi eletet.. hat nem tudom hogy attol lenne-e.

Holnap megyek bőrgyogyaszhoz..


Amugy van kb 4 honapja a combhajlatom kozott herezacskomtol jobb ss bal oldalt is mulni nem akaro gomba.

Borgyogyasz gombanak diagnksztizalta, Lomexin, Canesten, Exoderil -el kezeltem nem igazan hasznalt es meg gombaolo hintoporral is beszorom... nem tudom..


( oralis szex utan szokott viszket leginakbb )

Meg akkor pirososodik be, es eg is kicsit.

Nem tudom mar mi lehet.

Bőr es nemibeteg gondozoba szeleskorubb tesztet csinalnak?

Mert ami volt ugye verbol es vizeletbol volt.


Gondolok itt olyanra hogy hugycsobol kenet, vagy hámkaparás minta a makkrol.


Esetleg valaki aki hasonlot tapasztalt?

2018. nov. 12. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!