Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Lézeres fitymaszűkület műtétem...

Bence95021 kérdése:

Lézeres fitymaszűkület műtétem volt csak bemetszés. De nem tudom hátrahúzni sehogy kicsit be van dagadva. Illetve hatul a fitymamom a varrat utan feher kemenyszeru bőr van. Ez normalis? Ha gyogyul utana hatra tudom huzni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A lézeresnél varrat??? :O

Amúgy ezeket inkább az orvosodtól kérdezd meg!

2018. nov. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Észrevételeiddel fordulj orvoshoz, ő ad szaktanácsot.
2018. nov. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A fehér kemény nem heg?
2018. nov. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kemeny ra tapad a fitymara
2018. nov. 13. 15:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen varrat:) a vagas vegen ossze varrta :)
2018. nov. 13. 17:31
 6/12 anonim ***** válasza:
majd ha kevésbé van bedagadva, jobban hátra tudod húzni
2018. nov. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felek h nem elegge metszette be :(
2018. nov. 14. 18:10
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ezért jobb nem lézeresen bemetszetni. Mert utána összeforrasztják a bőrt, aztán ha kevés, akkor már csezheted. Nekem szerencsére manuálisan vágta be olyan szakember aki ért is hozzá, és minden segítséget megadott, nem kellett várnom a másnapra ha úgy éreztem hogy baj volt. És egyébként nagyon szép lett!:)

A fitymafékem nem különben nagyon szép lett semmi nyoma.

Na most az a nagy büdös helyzet hogy akik egy picit adnak magukra és nem a klasszikus SzTK-s módszerrel akarnak senyvedni azok magánba mennek abban a reményben hogy ott azzal hogy kiperkálnak valamennyi pénzt színvonalasabb ellátást kapnak, és ezzel biztosabbnak hiszik (igen, tényleg csak .h.i.s.z.i.k.! ) hogy ezzel biztosíthatják maguknak azt is, hogy az orvos kifogástalan munkát végez. Pedig ez nagyon nincs így, főleg, ha az orvosok többsége metéléspárti, és sokszor még magánban is olykor szándékosan elcseszik a beteg péniszét, hogy az szégyenében visszamenjen és újabb adag pénzt hagyjon ott, akár egy korrekciós műtét, akár inkább egy teljes körülmetélés miatt. Ismerek ilyet aki így járt, olyat is akinek a fitymáját csezték el, de olyat is, akinek csak a fitymafékét, és egy nem magán korrigálta ki a fizetős elődje hibáját, nyilván hogy nem azonnal. Én emiatt is inkább biztosra mentem, és megbízható szakembert kerestem és nem könnyen de találtam is, azért vagyok most maradéktalanul boldog és elégedett a végeredménnyel. Sajnálom hogy bedőltél te is a magánnak a beléjük vetett hiteddel és úgy érzed hogy ráfáztál, mert nem eléggé metszette be vagy nem jó helyen, nem tudom. Csak azt tudom, hogy elégedetlen vagy, és én is pont ettől tartottam, amikor a megfelelő szakembert kerestem aki tényleg azt tudja és akarja is megcsinálni, amit te kérsz tőle. És igen sajnos erre keresni kell, mert nagyon nehéz kifogni a jó embert a feladatra! Sajnos! Ciki de ez van!:(

2018. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

teljesen jó a lézer

az orvosod nem magyarázott el mindent nagyon részletesen?

2018. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Semmit nem mondott csak h tisztitsam
2018. dec. 9. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!