Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora a valószínűsége a...

Mekkora a valószínűsége a fitymafék elszakadásának? Többi lent

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Szerintem nem rövid, csak tudni szeretném. Merev állapotban teljesen hátramegy, nem húzza le a makkot és a bőr sem megy vissza rá magától. Szerintetek ettől függetlenül érdemes a 10 perces eltávolító műtét? Azt hallottam sok gondot megold. Köszi

2018. nov. 13. 18:19
 1/5 TR75 ***** válasza:

Ha nincs gond vele, minek megműttetni? Minden műtét kockázatokkal jár, a fitymafék átmetszésének például az, hogy érzéketlenebb lesz a terület.

Ha kétségeid vannak, menj el egy urológushoz.

2018. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én sem lelkesedem annyira. Én úgy érzem elég biztos vagyok, hogy nincs vele baj, mert egyáltalán nem feszít stb. Akkor nem kell félnem, hogy pl maszturbáláskor elszakad?
2018. nov. 13. 18:39
 3/5 TR75 ***** válasza:
Ha feszül, azt érezni fogod, a rövid fék gyakran kifehéredik, ha a fitymát hátrahúzzák, főleg merevedéskor. Ha ilyesmi nem jellemző, az általad leírtak alapján szerintem nincs gond. De mondom, ha biztos akarsz lenni a dologban, urológus megmondja.
2018. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer a bíztatást csak azért is kérdeztem, mert kicsit olyan mintha csak a bal oldalán tartaná rendesen a jobb oldalon meg mintha nem lenne hozzánőve szorosan és kicsit megijedtem hogy az ott lejött. Viszont nem tapasztalom fehérnek, sőt inkább lilás-pirosas színe van, de nem feszül és fájdalmat sem érzek.
2018. nov. 13. 23:16
 5/5 anonim ***** válasza:
A leírás alapján semmi bajod. Ami oldalt levált, az lehetett a természetes letapadás (szinte minden gyerek letapadt fitymávan születik, és a makk szépen fokozatosan szabadul fel az évek során — de lehet hogy marad olyan rész, főleg a fék melletti vagy a makk pereme mögötti árokban, ahol fizikai behatásra válik le).
2018. nov. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!