Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Melyik budapesti kórházba...

Melyik budapesti kórházba menjek szerintetek? Többi a leírásban.

Figyelt kérdés
Mindig is volt egy enyhe fitymaszűkületem, de nem volt igazán zavaró. Éreztem, hogy picit szoros de 1-2 perc után már fel se tűnt. De idő közben elhegesedett a fitymám kezdeti része és már erektált állapotban nem tudom hátra húzni. Muszáj megműttetnem, de félek, hogy elrontják a műtétet és rosszabb lesz. Melyik budapesti kórháznak van a legjobb sebészete? És az ilyen műtéteket támogatja a TB? Légyszi, ne trollkodjatok.

2018. nov. 14. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akármelyikbe.Azért nem kell ennyire lebecsülni a sebészeket.
2018. nov. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Amügy ( első voltam) ,egyszer magánsebészetre mentem Budapesten,ahol az orvos tájékoztatott,hogy TB-vel bárhol orvosolták volna a problémát.Az az orvos mondta azt is,hogy nem jobb a magánklinika
2018. nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%

A múltban oda mentél ahova akartál .De ez már nem igy van,némelyek csak válaszolgatnak anélkül hogy tísztában lennének ezzel .

Mindenkinek van egy területi eü.területi központja ,ahova lehet menni . Tehát elmész abba az SzTk ba ahova tartozol,aztán majd ott megmondják hol lenne a műtét.

Magán klinikára bárhova mehetsz,mert ez fizetős .

De ez sem tévesztendő össze a magánrendeléssel,ami szintén fizetős.A műtét meg abban a kórházban lenne ahol a doki dolgozik .

1 biztos ,bárhova mész,a műtétek ugyan úgy fognak megtörténni .

2018. nov. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyikbe mentél?
2019. nov. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!