Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk mért viszket a fitymam...

Fiúk mért viszket a fitymam alatt a makkom? Mit tegyek mivel kezeljem?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalatok? Nem szexeltem nem szettem esszé semmit

Segítsetek fontos



2018. nov. 23. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
És nagyon piros a makkom
2018. nov. 23. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Húzzál el bőrgyógyászatra, mert leszárad, vagy nő még egy makkod (ez gomba). A jövőben pedig vizeletürítés előtt is mosd meg a kezed! Én is kerültem már bajba aképpen, ahogy talán most te.


2 szer kellett vele menni a bőrgyógyászatra.

2018. nov. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Privátban nem írnék vissza. Kérdezted privátba hogy meg kellett-e mutatni az orvosnak. Nem bszdmeg, az ajtón keresztül mondtam el neki a panaszaimat, még az arcomat se látta.


Hogyan vizsgált meg? Hát hogyan..? Szemrevételezéssel. Az első azt mondta hogy "én ott nem látok semmit". Pedig nekem nem viszketett, hanem FÁJT! Adott a "biztonság kedvéért" egy vényköteles, de gagyi krémet. Persze semmit nem csinált. Aztán még 2-3 nap mulva visszamentem. Na akkor a főorvos ASSZONY volt. Na, ő már egyből látta mi a baj. Adott tablettát. Fluconazol-t. Attól nagyon hamar elmúlt. Kb 2 nap mulva már a szine is normális lett.

2018. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért írnék privát üzenetet? Látni fogja a kicsi, szőrös, gombás farkadat. Mások is túlélték már (én az élő példa), te sem fogsz belehalni ;-)
2018. nov. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Húzzál el bőrgyógyászat,"


Szebben is mondhatnád.

2018. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

" Segítsetek fontos ".

Ha fontos akkor el kell menned az orvoshoz.

Ettől nem gyógyul meg, hogy bármit is írnak itt.

2018. nov. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Bepanten kenőcs megpuhitja és finomitja a makkod bőrét!Ha meg sötét barna foltok vannak rajta, segít a Kovirozsa krém!
jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
B+! Valami kórokozója van/volt. Azt kéne kiírtani
jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!