Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fitymafék, rövidfék. Miért...

Fitymafék, rövidfék. Miért fehér? Magamnak?

Figyelt kérdés

helló tudom 1000 kérdés a témában de mindenki más.. .

Rövid a fékem (hátra tudom húzni) nagyon kicsit szorít, húzza a makkot, pár hónapja maszturbálás közben 2x is berepedt (kicsi vér fajdalom) begyogyult heg maradt. A makkom fehér a rövid fék miatt olyan mintha "húzzná" lefele. Sajnos dokihoz most még nem tudok elmenni ezért az lenne a kerdesem hogy hogy lehetne "megjavitani" ? arra is gondoltam hogy elvágom magamnak csak félek a vér miatt. képet privátba tudok küldeni. köszönöm az értelmes válaszokat.



2018. nov. 24. 00:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csinálj hülyeséget. Én is nekiálltam egyszer körülmetélni magamat fiatalkoromban, hálaistennek nem sikerült, pedig még alkohollal fertőtlenítettem is.


Nagyon el tudod cseszni, ráadásul az különösen vérzékeny terület, és könnyen elfertőződik.


Nézesd meg szakemberrel, ő majd elmondja, mi a teendő.

2018. nov. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Feltételezem semmilyen orvosi és / vagy sebészi tapasztalatod nincs, szóval jobban jársz ha nem vágsz el semmit :D


Amint tudsz menj orvoshoz konzultációra, ő nyilván többet tud mondani, mint mi (Ide nem nagyon járnak orvosok / sebészek, max ápolók)

2018. nov. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!