Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Húgycsőégés és végbél égés...

Húgycsőégés és végbél égés mitől lehet egyszerre?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 21:13
 1/6 anonim válasza:
43%
Vírus és felfázás egyszerre. Orvoshoz mért nem mész ?
2018. nov. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sikerült a végére járni kérdező?
2020. jún. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem sajnos.
2020. jún. 1. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Neked ugyanez?
2020. jún. 1. 20:29
 5/6 anonim válasza:
Valami ilyesmi de végbél csak ha wc-zek akkor se vészes, a hugycső pedig csak úgy napközbe előtör de egyik sem égéshez hasonló érzés hanem ilyen furcsán "viszkető". Vizeléskor nem fáj nem ég nem viszket semmi az égvilágon. Milyen gyógymódot próbáltál ?
2020. jún. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végbél nekem is csak ha vécézek, húgycső is általában vizelés után, de van amikor csak úgy is.

De vizeléskor semmi panasz nekem is.


Orális szex után kaptam el...

Te? Írd meg priviben másnem..


Ez valami új, eddig nem ismert kórokozó lehet.


Minden negatív.

Ezeket szedtem: NOLICIN , DOXYCYCLIN, AZI SANDOZ , LEVOFLOXACIN, ZITROCIN , AKTIL DUO , ALGOPYRIN , FLUCONER , SUFIXIN FORTE, CIPRINOL , CIPROFLOXACIN, AUGMENTIN DUO, MONURAL por , SUPPLIN stb.


Ezekkel kenegettem a makkomat: Canesten, Unguentum boraxatum,Gentamicin-wagner,Aciclovir, Exoderil, Terbisil, Tetran kenőcs, Solutio acidi borici 2% (bórsav oldatba) is mártogattam.


Végbél égés, 2 év után alábbmaradt, a húgycsőégés azóta is megvan. Van amikor spontán is elkezd égni, van amikor reggel arra ébredek, van amikor meg semmi gond.

2020. jún. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!