Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Férfiak egészsége

A kérdés

A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja és nem akarnak elmúlni. Mit tegyek?

Orvoshoz nem szeretnék menni viszont olvastam, hogy a canesten az jó lehet, de irták, hogy az kiszárítja a bőrt és neogranormont ajánlottak. Melyiket próbáljam ki? Neogranormon vagy Canesten? Makkomra lehet kenni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Neogranormon, Canesten, nemi fertőzés, nemi betegség, kiütés

2018. nov. 29. 20:29  Privát üzenet  

A válaszok

Mindenkeppen menj orvoshoz.

Ezek a kremek nem csodaszerek!

Lehet hogy valami komoly bajod van es ha huzod akk a vegen oda a kuki... vagy jobb esetben tiszta seb lesz.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. nov. 29. 20:32 Privát üzenet
Ha nemi betegség ne várj csodát a canestentől , irány a doki

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. nov. 29. 20:49 Privát üzenet
Szerintem a canesten a nyero

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. nov. 29. 21:41 Privát üzenet

2. TUDNIVALÓK A CANESTEN OLDAT ALKALMAZÁSA ELŐTT

Ne alkalmazza a Canesten oldatot

ha allergiás (túlérzékeny) a klotrimazolra vagy a Canesten oldat egyéb összetevőjére.

A Canesten oldat fokozott elővigyázatossággal alkalmazható

A készítmény csak külsőlegesen alkalmazható.

Ügyelni kell arra, hogy ne kerüljön a szembe.

A Canesten oldat nem alkalmazható nyálkahártya kezelésére.

Már pedig a makk felületét nyálkahártya fedi,és nem bőr .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2018. nov. 29. 22:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És a neogranormont lehet makkon alkalmazni?

# 5/6Időpont 2018. nov. 30. 00:02 Privát üzenet
Nem. A neogranormonnt akkor használjuk ha megsérül a bőrünk pl elesünk. És nem kiütésekre, amik több hónapja fenn állnak. Nagy valőszínűleg nemi beteg vagy, és így csak még rosszabbá teszed a helyzeted! Keress fel sürgősen egy bőr-és nemigyógyász.

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. dec. 8. 20:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A makkomon piros foltok vannak már kb több, mint egy hónapja, de azthittem csak irritáció és elmúlik. Orvoshoz nem szeretnék menni és olvastam, hogy a canesten jó lehet. Azt ugye...
Nagyon felfáztam, lehet ettől piros folt, meg egy pár pötty a makkomon? Viszketni nem viszket.
A barátnőmmel együtt voltam egy hete. Védekeztünk óvszerrel. Tegnap fürdéskor észrevettem a makkomon es a fitymám belső részén apro piros pöttyöket. Nem viszket semmi tünet. Mi lehet ez?
Piros folt jelent meg a makkomon es a fitymat ahogy lehuzom annak a szelen, mit tudok tenni?
Makkomon piros kiutesek lehetnek?
Mitől van piros folt a makkomon?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Férfiak egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!