Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Régóta fenálló herefájdalomnál...

Régóta fenálló herefájdalomnál mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hónapja feltűnt, hogy a mellékhere farkirésznél, a here aljánál enyhe nyomásra nyilaló fajdalom jelentkezik. Voltam már urologusnál, mindegyik mást mondott. Ultrahangon megnéztük egy hónapja, nincs ott semmi rosszindulatú, még csak a mellékhere sincs kiszélesedve. Volt-e már hasonló vagy pont ugyan ilyen problémátok?

2018. nov. 30. 19:17
 1/8 anonim válasza:
Prosztata gyulladás?
2018. nov. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Prosztatához nincs köze. Herecsavarodás, mellékh gyulladás szokott lenni. De lehet víszér. Valami jó urológus kéne neked!.
2018. nov. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyan ezt a részt, ugyan ekkora nyomással megnyomom a masik herémnél semmi. Nem aggasztana a dolog, ha nem több mint 2 hónapja tartana ez az egész. Eleinte önmagában is fájt, de ez csillapodott azóta. Mondtak már prosztata gyulladast, mellékhere gyulladast, mondtak már olyat is, hogy a prosztatanak nincs baja, nem ez a probléma...
2018. dec. 1. 09:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Elképzelhető-e, hogy amit mellékherének gondolsz az valójában visszértágulat?


[link]


Azt észrevettem, hogy a bal oldali herémen van egy borsónyi csomó, -amit én eddig mellékherének gondoltam-. A jobb oldalin viszont nincs ilyen. Kb. 30 éve nincs vele bajom, ezért nem foglalkoztam vele. Rendkívül érzékeny pont, de ha békén hagyom akkor egyáltalán nem fáj.

2018. dec. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy mi lehet. Amikor doki megvizsgálta és megnyomta azt a pontot, akkor pár napig be is volt dagadva az rész, míg ugyan ezt megcsinálta a túloldalon, a balherémnél és ott nem jelentkezett semmi fájdalom, semmi duzzanat.
2018. dec. 1. 21:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy m.here gyulladás amit Actil Duo antibiotikummal és jegeléssel kezelnek, vagy valóban visszértágulat. Nézesd meg egy MÁSIK orvossal.
2018. dec. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2018. dec. 3. 15:58
 8/8 anonim válasza:
Nekem Januárban volt ez. Ha már egy pici nyomás érte, majd beszartam annyira fájt egésznap. Aztán az urológus megnézte és annyit mondott, hogy gyulladás. Adott gyógyszert és pár napra elmúlt a fájdalom. Megtapogatta és megnézette ultrahangon, de szerencsére semmit se találtak.
2018. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!