Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért vizsgált vajon így az...

Miért vizsgált vajon így az urológus?

Figyelt kérdés
Egy időben prosztatamasszázsra kellett járnom, több alkalommal. Nekem hanyatt fekve csinálták, behajlított térddel, ebben egyeztünk meg a doktornővel, mert így könnyebben elviselem. Legutóbb azonban mielőtt benyúlt volna, széthúzta a fenekem, és jó alaposan megnézte a végbélnyílást. Nem szólt semmit, aztán kezdte a gyötrést, én meg nem tudom, mit nézhetett, hisz az urológus elvileg nem azzal a testtájjal foglalkozik. Szerintetek?
2018. dec. 1. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk, azt se tudjuk mit akarsz kérdezni.
2018. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért nézte meg kívülről a seggem, hát nem szokás.
2018. dec. 1. 13:34
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
Biztos kíváncsi volt, homokos vagy-e.
2018. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"elvileg nem azzal a testtájjal foglalkozik"

Gyakorlatilag meg oda nyúl be. Miért ne nézné meg?

2018. dec. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem szokás??? Végbél fizikális vizsgálata azzal kezdődik, hogy megnézem a nyílás környékét. Nincs-e aranyér, sipolynyílás, berepedés, condyloma stb. Ez az urológusnak is fontos.
2018. dec. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek 7-essel. Mindenütt urológus szakorvos csinálja a prosztatamasszázst. Az más kérdés, hogy az urológusok döntő többsége férfi; csodálkozom, hogy a kérdező pont nőt fogott ki.
2018. dec. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
minek kell az maszirozni ? jo a doktor nők ? happy finish van ? xD
2018. dec. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!